recep tayyip erdoğan ın müslümanlığa verdiği ağır zarar

" türkçenin ve islamın yurt dışında yayılmasını sağlamış insan. açtığı okullarla, kurslarla ve yaptığı etkinliklerle birçok kişiye islamı ve türkiye'yi sevdirmiş, türkçe dilini öğretmiştir. sayısız garibana yardım ederek okulunu bitirmesini, karnı tok gezmesini sağlamış ve kafasını sokabileceği bir yer vermiştir. yurt dışında islam etkinlikleri ve türkçe olimpiyatları gibi birçok projeyi hayata geçirerek insanları bilgilendirmiştir."

ee ? ne yani ? burada yazan her şey doğrudur kimse de buna karşı çıkamaz. Allah aşkına şu yukarıyı okuyun ve şunu yapmadı deyin vicdanınız varsa. ben bu adamı pek sevmem ama yaptıklarını da görmezden gelemem. lafta müslüman değildir çünkü çoğu kişiye sahip çıktığını kendi gözlerimle gördüm.

o değil de cevap olarak bu entryi sunan arkadaş, bu kadar çaresiz olmayın komik görünüyorsunuz. çocuk gibi eski entryleri tarayıp aklınca kullanabileceği bir şey aramış bulamayınca da bunu koymuş gören de zannedecek tutarsız bir şey var. akıl diye bir şey var az kullanın onu düzgün cevaplar verin de komik duruma düşmeyin.

ve kimin kula taptığını biz iyi biliriz...
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.