akp dinin içini boşaltmıştır

ak partizanlar bir tarafa akp'yi bir tarafa chp'yi koymuşlar. adamların gözlerinin gördükleri bu. bunlara göre eğri ile doğruyu ayırt etmek için akp ile chp'ye bakılmalı. chp bilmem ne yapıyurdu da bilmem ne.

sizin hiç mi 90'lar muhabbeti yapan abileriniz olmadı ? çünkü o yıllar islami bilincin en çok yükseldiği dönemlerdi. şimdiye kıyasla çok çok daha samimi zamanlar. böyle bakarsanız; evet tam olarak akp iktidarında bu bilinç yokedilmiş, ortalık başında bir bezden başka alamet-i farikası olmayanlarla dolmuştur. bunu zikrediyorum çünkü önemli bir gösterge. bu tiplerin rol modelleri ise başta akp'li yöneticiler, onlara yanaşan yazar çizer oyuncu filan tayfası.

evet; chp zihniyeti 80 yıldır bu kadar zarar veremedi.

hehe , iyi olan şeyler sizden kötülükler sistem kaynaklı. bu kafalar şunu da demişti;

(bkz: laik bir ülkede hz ömer adaletinden dem vurmak)

Halkın ciddi bir kesimi adaletsizlikten yakınıyorsa, hiç değilse durup kendinizi, peşinizden gittiklerinizi sorgulayın. HZ. Muhammed * azılı düşmanlarının bile güven duyduğu birisi idi. Bir devlet başkanı olarak peygamberimizle, HZ. Ömerle kıyas yapın diyeceğim ama bu efendilere en ehli sünnet olmalarına rağmen bunu mümkün görmezler; o peygamber!

dam üstünde saksağan vur beline kazmayı diyorum bir kısmına da. adamlarda nebevi bakış açısı yok ki, tevhidi bilinç yok, şuur yok. varsa yoksa akp-chp-paralel. adamların islam algısına nasıl etki ettiği bunlara bakarak bile görülebilir.

devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.