buzdolabının üstündeki kapsül

#1595179 tanımıyla doğrucu davutluk oyunu oynayan yazar. anladık bu yazarla ilgili içinde biriktirdikleriniz, o buradayken dile getiremedikleriniz var ve gidişi sizin için fırsat oldu. değişmeyen tek şey değişim kendisidir demiş herakleitos. dün sözlük için azami emek sarfederek mesai harcayan bir yazar bugün farklı düşünmüş ve gitmeye karar vermiş. ne yapalım bunun için ne tür bir bedel ödetelim istersiniz yazara!

her yazarın kendi nick başlığı altında istemediği tanımı sildirme hakkı var diyoruz, nasıl bir hazımsızlıksa sildiğimiz tanımı tekrar girip başlığı proveke ediyor, bir bardak suda fırtınalar koparıyorsunuz. alın işte bu da eleştiri. hadi bakalım!

zoraki edit: mazlum edebiyatı yapmak kumaşımda yoktur benim. ağlamaya değil yanlış anlaşılmaları ya da anlaşılmayan durumları düzeltmek adına editliyorum tanımı. başka bir moderatörün onayladığı tanım şahsımı bağlamaz bu bir. verilen tanım numarası üzerinden kimse kimseyi linç etmiyor, peş peşine aynı yazarı hedef alan tanımlardan sonra bu tanımı yazmak elzem oldu ikii. daha dün özel mesajları twitter üzerinden yazarların bilgisi dışında yayınladığı için ceza alan yazar bana linçten, erdemden, ahlaktan dem vurmasın bu da üç. üstelik burada bir moderatörün yazdığı tanım moderasyonu bağlamaz bu dört. moderatörüz diye de fikir beyan etmeyecek, yanlış gördüğümüz bir olaya tepkimiz koymayacak değiliz! bu da beş. nokta.

devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.