kibirli

108.
iyi yazar.

ne yapması gerekiyordu? oradan buradan arakladığı kopyaladağı tanımları sözlüğe kendi fikri gibiyazıp entelektüel ve elit mi görünmeliydi? siz kimi kimlerle kıyas yapıyorsunuz? adam size göre kullanmak zorunda mı lan sözlüğü? istediğini yazar moderasyon müdahale etmiyor ve destekliyorsa siz niye homurdanıyorsunuz? nitelikli tanımları siz yazın görelim o zaman. insanda ne şevk ne başka bir şey bırakıyorsunuz. yani saygı duymayı öğrenememiş hala geçmişten bugüne bazılarınız. azıcık biri popüler oldu mu hemen bazı hazımsızlar karalamaya başlar tabi normal. ayrıca siz neye göre içeriğin boş ya da dolu olduğuna karar veriyorsunuz çok garip. yazmış olmak için yazacağınıza yazarın faydalı yanlarını kazanmayı denerseniz daha çok artı alırsınız merak etmeyin.

hayır kibirlide üzülecek şimdi sizi dikkate alıp ama bence gereksiz, sen devam et kardeşim. sonuçta burası kimsenin babasının sözlüğü değil, öyle gelip horozunu öttüremez kimse. hatta bundan sonra daha fazla saçmala. ne acıklama yapcan len bunlara.

edit: ekstra söyleyemeyi unutmuşum, bütün eleştirenlerin tanımlarına baktım da, çok niteliklisiniz arkadaşım, aferin. ahahah.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.