gerdun

261. (Tematik)
valla cemaatti, akp'ydi, tırlardı, terördü, koalisyondu, iktidardı diye sayıklamaları okumaktan bıktığı için şuraya bir renk katayım demiş yazardır. ben yazarım arkadaş! politik de yazarım, uzman olduğum konularda aydınlatıcı da, canım isterse edebi de. envai çeşit formatta sözlük ve başka platformlarda kolaylıkla yazabilmem bundan geliyor.

ha sen dilersen üç kelimelik ve sonu durumudur, şeyidir, hedesi hödüsüdür sığlığında okuyanı uyutacak şeyler de yazarım. tıpkı genelin yaptığı gibi.

bir de şu "seni sevmekler" konusunda iki kelam etsem iyi olacak sanırım.

ihl sözlük günlerinden beri arada bir gözüme koyulur sen bundan da şundan yazıyorsun diye.

ben onların tamamını tek bir kişiye, ondan habersiz şekilde, deftere sağa sola yazacağıma kolay şekilde saklı tutabileceğim sözlüğe yazdım. onlar benim kişisel notlarım. gerdun gerçek değildi ve sözlerini söylediği kişi de bilinmiyordu. bu yüzden bir beis görmedim.

geçenlerde çocuğun biri mesaj attı hakkını helal et bir kıza kopi/pest yapıyordum diye. çok sevindim mesela.

birkaç yıl önce de ihl sözlükteki bir admin arkadaş kitap yapmak istersen basabiliriz demişti. ben de o entrylerden seçmeler yapıp onları yazmama neden olan şeyleri, her birinin altına bir öykü şeklinde toparlamak için işe koyulmuştum, sonra vazgeçtim.

çünkü onlar benim değil, o'nundu.

umarım bir nebze de olsa açıklayabilmiş oldum.

tüm samimiyetim ve şeffaflığımla yazdığımı belirtmeme izin verin.

selamlar.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.