sözlük yazarlarının yaşadığı paranormal olaylar

medrese zamanlarımda...

en üst katta maksud üzeri kitap okuyan talebeler ile yatıyoruz. öyleydi medrese hafızlar en alt katta yatardı. maksuda kadar olanlar orta katta bizde en üstte mescitte. zaten keçe üzerinde yatıyoruz. güzel ortamdı ya neyse.

mescide çıkan merdivenlere doğru ayaklarım gelecek şekilde yatmışım ben keçemin üzerine... her gece nöbetçi olurdu normal kalkış saati olan 3:30'dan evvel uyanmak isteyenleri uyandırmak için. bizim emin o gece nöbetçi benimle de arası iyi keratanın. bir ara kafamı kaldırdım emin bizim merdivenin ordan gizlice içeri bakıyor aramızda 3 metre kadar mesafe var. sessizce emin ne yapıyon orada dedim dememle birlikte emin yarım saniye içinde yanı başıma geldi ve ben durumu anladım gelen emin değildi...

baş parmağımı sıkmaya başladı nefesim daraldı daraldı daraldı... nas felak okumaya çalıştıysmda başaramadım ama besmele çekmeyi başarınca bıraktı beni ve gitti sbah emine sordum abi ne alakası var istersen sıkayım başparmağını bakalım nefesin kesilecek mi dedi. haklıydı çocuk tabi.

buda böyle bir anımdır...
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.