blind bender

126.
biliyorum, 3 yıldır 1. sınıf okutmaktan yanmış devrelerim ve beş buçuk- altı yaşa indirgediğim zekamla ne yazsam senin elit mizah ve kültür anlayışına sığmaz vs vs yazacağımı filan zannediyorsun. lakin yanılıyorsun .hakkındaki tüm gerçekleri ifşa ediciğim ve halka arz ediciğim...

bu ünlü yazarı tanıyamayacaksınız!!

sen buralarda elit elit takıl, kurduğun cümleyi 10 kişiden ancak 3 ü anlasın( ki biri sevgili justsayyes) ; cümle alem çayını sütsüz, sütünü çaysız içmediğini sansın. biliyorum senin annen de hogwarts mezunu! ama sen süpürgeyi sadece tavandaki örümcek ağlarını almak için kullanıyorsun, hehey!

blind bender okurları dikkat!

snape den aldığın aşk iksirini konu komşuya okunmuş su diye verdiği günden beri, esra erol izdivaç programının raitingleri patladı. kelin ilacı olsa kendine sürerdi elbet, sürdü de. gökten düşen 3 elmayı kardeş payı yaptığını duyan albus percival wulfric brian dumbledorenin kendisine selamı var. der ki " yarım doktor candan, yarım elma locadan eder"..

mucize kurtuluş, böyle şey görülmedi!
u sesini tıh diye okuyan öğrencim için önerdiği yolu deneyeceğim yarın: önce bağrıma basıp, sonra duvara fırlatacağım. ey blind, ya işe yaramazsa çocuğu birleştirip toplamak için verdiğin formul? sınıfımdan eksik olmayan fareyi kobay olarak kullansam, müsaade eder misin? verdiğin tarifi de yazayım da belki kullanırsınız : bombarda maxima bombarda maxima bombarda maxima. bismillah tövbe ya rabbi..

sosyal medyayı salladı!

diyabet tv izleyip nihatiboğlu'na twitterdan soru gönderdiğimiz günler ne de güzeldi. dilber ay ın azkaban daki mahkumlara konser vermesi caiz mi sorusuna hocanın verdiği efsane cevaba linkten ulaşabilirsiniz:

evet tüm gerçekleri açıkladığıma göre bir kurbağaya dönüştürülmeden uzaklaşayım.
dert ortağım, biricik arkadaşım, meslektaşım, öğretenim . bin şükür varlığına...
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.