bayan yazarlar lütfen bana mesaj atmayın

mesaj aparatının haremlik selamlık olmadığı tüm sözlüklerde tüm hemcinslerimin hoparlörü eline alarak bağırması gereken uyarı.

şimdi bu sözlük alemi çok karmaşık bir yapıya sahip. 20 tane nick çeviren bir insan bile var. kimin kaç yaşında olduğu belli değil. hiç kimsenin cinsiyeti tam belli değil. her şey muamma... zirveler olmasa kimse kimseyi doğru dürüst tanımayacak. işte böyle tehlikeli bir ortamda, ahir zamanda fitne fesatin baş aktörleri olan kadın vs zina co operation'ından uzak durmak için peşinen uyarı yapılması gerekiyor.

helal ve haram eksenli yaşayan bir mü'min kesin çizgileri olur. sözlükte dahi olsa bayanlarla konuşmaz. sanal ortam deyip, gerçek hayatta uzak durduğu zinaya yaklaşmaz. şimdi sözlük, ortamları evde kalmış olması muhtemel bir çok amazon feministin koca veya sevgili bulmak için kullandığı av ortamıdır. işte böyle ortamlarda ağına çekmek istedikleri erkekleri " yazılarınızı beğenerek takip ediyorum, tebrikler " falan gibi yalaka cümlelerle kandırmaya çalışırlar. burada mü'minin yapması gereken karsi cinsle iletisimi bıçak gibi kesip atmaktır. yani bir yazar bayansa, yekten onu engellemi ve mesajla kanına girmesinin önüne set çekmelidir. aksi takdirde sonunda is kötüye gider. bir erkekle bir kadın sözlükte mesaj aparatında yalnız kalır. üçüncü kişi şeytan olur ve şeytan akılları çeler. sonra msn, twitter ve facebook adresleri değiş tokuş edilir. daha sonra derken reelde görüşme planlanır ve artık fiilen flört denen zina işlemine geçiş sağlanır. bu tip hadiseler ütopik değildir. ihl sözlük gibi sözde islami olan mekanlarda bile çok hatun düşürüldüğü dilden dile dolaşmaktadır. bunları duyan insan kulaklarına inanamıyor ama maalesef sözlükler çöpçatan siteleri olarak kullanılmaktadır. burada en büyük vebal gençlere bu ortamı sağlayan sözlük sahiplerinedir. o yüzden son olarak tekrar şunu diyorum, " bayan yazarlar bana ve diğer dini bütün hemcinslerimden uzak durun. mesaj yoluyla tanımlarını beğeniyorum ayağına yatmayın. mesaj da atmayın."
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.