atatürk'e diktatör demek

bu dünyadaki varlıklarını sadece saçmalamalarına borçlu olan, abd'yi ve ab'yi kıble edinen, hiçbir değer tanımayan, atatürk'e küfretmeyi bir meziyet sayan liboş güruh boş durmuyor.
son zırvaları ise '' atatürk'ün bir diktatör'' olduğunu söyelemeleri! tabi bu zırvalarında yalnız değiller. kendilerine kapitalist islamcı, ikinci cumhuriyetçi, eski baasçı yeni abd'ci aydın ve aydıncık takımı da eşlik ederek bir koro oluşturuyorlar.

türkiye cumhuriyeti diye bir devlet varsa, şu an ay yıldızlı bayrağımız göklerde nazlı nazlı dalgalanıyorsa, bağımsız ve başı dik bir şekilde yaşıyorsak, çok şükür ezanımız beş vakit okunuyorsa bunda muhakkak atatürk, kazım karabekir, fevzi çakmak başta olmak üzere cümle ecdadın katkısı olduğu unutulmamalıdır.

daha dün gözlerimizin önünde bush, ırak'a girip milyonlarca masum müslümanı öldürürken ses çıkarmayan, libya'da kaddafi'ye yapılanları alkışlayanlar hangi cüretle atatürk'ü eleştirebilir! atatürk'ü ağızlarına almaktan utanmazlar mı!

zulmün, zalimliğin, gözü dönmüşlüğün ve her türlü emperyalizmin kitabını yazan abd'ye biat edip, burada atatürk'e laf atmak da ne oluyor...

atatürk eleştirilmez değildir, atatürk gayet tabi eleştirebilir. ama onu bu ülkenin onurlu insanları, bu vatanın çocukları, yerli düşünen, hakkın ve hakikatin savunucuları bu ülke adına eleştirebilir!

atatürk'e laf atmak, '' sayyad-ı bi-insafa hizmetten zevk alan köpeklerin'' haddi değildir!
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.