23 mart 2017 dünya sözlük yönetiminden duyuru

cefakar dünya sözlük neferleri;

sözlük temamızın bizlere yetmediğinin, bir takım ihtiyaçlarınızı karşılayamadığının farkındayız. cogito'dan bu günlere kadar uzanan bu köklü geleneği hak ettiği yapıya kavuşturmak için yoğun mesailer harcadık. bu gün sizlere çalışmalarımızın sonuna gelindiğini ve dünya sözlük'ü yeni bir temaya kavuşturmak için ilk adımın atıldığının müjdesini vermek için buradayız.
gerek bu zamana kadar teknik konularda yaşanan bir takım aksaklıklara karşı sabırlı duruşunuz için, gerekse son iki aydır sözlüğümüzde yer alan reklamlara karşı göstermiş olduğunuz duyarlı tavrınız için her birinize teker teker teşekkür ederiz.

hali hazırda kullandığımız temada yer alan teknik aksaklık ve yetersizliklerin yeni temada yer almaması için geniş bir rapor hazırladık, bununla da kalmayıp sözlüğümüze katkı sağlayacağını umduğumuz bir kaç sürpriz özellik için de yönetim kadrosu arasında fikir alışverişimizi sürdürmekteyiz.

yeni tema için siz neferlerimizin fikirleri de bizler için oldukça büyük bir öneme sahip. gerek görsel gerek işlevsel olarak yeni temadan beklenti ve taleplerinizi bu başlık altından bizlere ulaştırabilirsiniz.

geriye dönüp baktığımızda unuttuğumuz, gözden kaçırdığımız bir şey olmaması adına geçiş sürecimiz uzun ve meşakkatli olacaktır. tahmini olarak buradaki değerlendirmelerimizi bitirdikten sonra 2 ay içerisinde hepimizin arzu ile beklediği yeni tema ile yolumuza devam edeceğimizi söyleyebiliriz.

bu köklü geleneği yaşayan, yaşatan herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.