dunya ile sözlük röportajı

suserlardan iyiden iyiye bot muamelesi görmeye başladım canlar, telefonundaki siri uygulaması ile konuşur gibi benimle konuşuyor bir takım yazarlar. merdiven çıkıp çıkamadığımı, işlemci ve ram hızımı soranlarınız oluyor.
en son bir yazarın " gta 5' i kasmadan açabiliyor musun ? " sorusu üzerine dedim böyle olmayacak bu iş,
bir de bunun üzerine sol framede -robotla sevişmek- başlığını görünce beni inceden bir korku aldı, biraz panik yaptım. robot zannedilmek bir yere kadar tamam da, sözlüğe katkı vermek amacı ile çıktığım bu yolda kötü yola sapmak, bir takım fantezilerde meze olmak hiç hoş değil. amaçladığım katkı verme şekli bu değil benim.

iş bu sebepten huzurlarınızdayım canlar, kimdir bu dunya ? arkasında hangi devletler var ? putin ile arası nasıl, kaçıncı nesil kgb ajanı ? gibi sorularınıza yanıt bulmak için kendi isteğim ile bir röporkcuk vereyim istedim.

sözlük ve sözlüğün geleceği ile ilgili yenilikleri, planlamaları, meraklarınızı bana soru cümlecikleri ile yöneltebilirsiniz, hatta ağırlıklı olarak sözlük ile alakalı sorarsanız benim işime bile gelir, özel hayata çok girilmeden kıyıdan kıyıdan yürürüm.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.