27 temmuz 2017 gecesi linç edilmekten son anda kurtulmamız

öncelikle geçmiş olsun dileklerinizi şimdiden şükranla karşılıyorum.

kağıthane sınırları içinde bir evin 2. katında yaklaşık 5 yıldır ikamet eden 4 öğrenciyiz. mahalleliyle aramız gayet iyidir. çevre apartmandakiler de tanır severler bizi.

evimizin önündeki cadde, cadde dendiğine bakmayın 2buçuk metrelik bir yol. evimizin karşı tarafındaki apartmanın önünde mahallenin gençleri her gece 3e 4e kadar otururlar. e haliyle rahatsız oluyor mahalleli. biz de rahatsız oluyoruz sesten. neyse geçenlerde bir gece yine bunlar nargileyi yakmışlar bağıra çağıra konuşuyorlar. bizim ev arkadaşı da uyarıyor bunları. beyler biraz sesi kısalım sabah işe gidecez diye. bunlar da bu duruma kıl oluyorlar. gençler ya kanları deli... te allam...

bu gençler bu duruma alındıklarından olsa gerek bize kafayı takmış durumdalardı. dün gece evimizde misafirlerimiz vardı. 1i savcı ve ikisi avukat. avukatlardan birinin doğum günü. ve onu kutlayacaz.

bizde gelenektir arkadaş çevresinde. doğum gününde pastayı tekbirlerle keseriz ve kremadan bir parmak doğum günü çocuğunun alnına basarız.

yine tekbirlerle kesiyoruz pastayı. aşağıdan sesler gelmeye başladı. mahallenin sözde delikanlıları rahatsız olmuşlar.

saat kaç lan ne bağırıyonuz

dedi içlerinden biri. sonra hepsi gaza geldi. ve bağırmaya başladılar. e tabi kendileri de durumun farkındalar ki gürültü olayına girseler mahalleli bunlara çakacak ilk. o sırada içlerinden biri bağırmaya başladı alkol alıp dinle dalga geçiyorlar diye.

way babayın şarap çanağına...

ulan bizi bilen bilir. adımız radikale el kaideciye çıkmıştı ancak ilk kez dinsizlikle suçlanıyoruz. hepimizin tepe attı tabi.

savcı arkadaşı zor tutuyoruz. aşağı inse ne olacağını az çok bilirsiniz. hayatları kayar elemanların. bir de kalıplı biri vurduğunu indirir. aşağıdaysa bir avuç püskevit çocuğu...

neyse efenim bunlar galeyana geldiler bu mahallede bunlar nasıl oturur, dinle dalga geçiyorlar vs vs. sandalyeyi kırıp sopa yaptılar, sopaları atmaya başladılar balkona. biz de balkonda bunları izliyoruz. mecbur girdik içeri.

bütün mahalleli ayakta. konuşmaları dinliyoruz aşağıdaki. meğer tüm mahalleli bizden taraf olmuş gençlere kızıyolar. gençler iyice deliriyor bu duruma.

neyse, mahalleli gençleri dağıttılar sonra bir kaç adam geldi bize gençler kusura bakmayın biz sizi biliyoruz suç bu denyoların vs vs. eywallah abi dedik gittiler. bir saat kadar bizler sinirimizin yatışması için oturup sigara içtik. sonra baktık ki gençler yeniden toplaşmaya başladı. aramızdan birini gönderdik dedik ki git şunlara meseleyi anlat kapansın burda olay.

sonra arkadaş gitti ve durumu anlattı. giden arkadaş da ülkücü arkadaş. bunlara olayı anlattıktan sonra evdekileri tanıtıyor. mesele çözülüyor çocuklar özür diliyor ve hareketli gece bitiyor...

yani anlayacağınız mahalleli bizi savunmasa madımak gibi yakacaklardı...

gece yarılarına kadar karı kız ve bilumum organ içeren muhabbetler, ağıza alınmayacak küfürler eden gençler başımıza din koruyucuları kesildi bir anda... ah ulan...

edit: adres kısmı silinmiştir. ev arkadaşlarımın isteği üzerine. lütfen siz de aklınızdan silin.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.