adnan oktar kızları

aylardır facebook hesabından istatistik amacıyla izlediğim ve kendileri hakkında bazı tespitler yaptığım kızlardır.

- hepsi dans ederken ruhsuz ve ifadesiz şekilde dans ediyorlar.
- bakışları sadece hocaya dönük haldeler
- çalınan sadece ankara havaları
- bedenleri birbirine benziyor, estetik müdahaleleri olduğu çok belli.
- bariz şekilde gözleri ya çok büyük yada eski mısırdaki ra'nın gözü gibi makyaj yapıyorlar. (buna dikkat)
- dans ederken eğer konsantrasyonları düşerse adnan hoca araya girip oturduğu yerde dansa katılıyor.
- dans boyunca arkada oturan diğer kızlar alkışlıyor ve ritme eşlik ediyorlar
- çokça izleniyor ve paylaşılıyorlar (resmin altındaki rakamlara bir bakın)
- bu tarz kadınların genelde arap erkekleri tarafından çekici bulunduğu biliniyor, ısrarla bu topluma aynı kadın tipinin gösterilmesi algı manipülasyonlarını akla getiriyor.
- videolara yorum yapanlarda adnan hocaya bir öykünme mevcut. eğer imkan olsa hocanın koltuğunda oturmaya talip olabilecek çok erkek var ve bu erkeklerin sayfalarına gelişigüzel göz attığınızda imandan, kurandan bahsedenler olması şaşırtıcı.
- izleyenlerin çoğu türkiye'den olmasına rağmen, azerbaycan da dahil olmak üzere ortadoğu ülkelerinden...
- videoların yayınlanma sıklığı da enteresan. a9 kanalında bu sohbet ! programının formatı şöyle anladığım kadarıyla. sokak röportajlarında vatandaş aklına gelenleri adnan hocaya soruyor. bu soruların içinde dünya meseleleri oldu gibi, fıkhi meseleler ve hatta adnan hocanın şahsına dair sorular da mevcut. 3 veya dört sorudan sonra araya bu tarz dans sokuşturuluyor.
- bir iki yerde eski görüntülerinin, şimdikine hiç benzemediğini gördüm bu kızların... ciddi operasyonlar geçirdikleri muhakkak. insan ister istemez ailelerini merak ediyor... ilginç açıkçası...


buraya kadar yazdıklarım genel tespitler, şimdi işi biraz derinleştireceğim...,

pek sevgili sözlük yazarları... bu olayda çok ciddi bir enerji manipülasyonu gerçekleşmektedir. hepimizin bildiği ismiyle maji yada büyü !!!

çalınan ankara havaları, kızların görünümleri, bakışları dansları belli bir seviye erkeklerine hitap ediyor. bu seviye erkekleri sorgulamayan, düşünmeyen, aklı uçkurunda çokça olan ve ne yazık ki bizim toplumumuzda çok fazla sayıya sahip insan topluluğu. bu topluluk videoları iştahla izlerken, bedeninde yoğun bir enerji akışına maruz kalıyor. bu enerji o kişide izledikleriyle kalp bağı kurmasına yol açıyor. özeniyor, empati kuruyor ve asla bu olayın kendisinde neler sebep olabileceği aklına gelmiyor.

yaşadığı enerji akışının doğrudan adnan hocaya ve dolayısıyla da onun cemaatine enerjisel bir güç aktardığının farkında olmuyor. gerçekleşenin illüminati benzeri bir olay olduğunu hatırlatırım. bu enerjinin yönlendiği kişi, kurum veya topluluk kendi parıltısını o kadar arttırır ki büyümek için çok işine yarar hale gelir. ve çok acıdır ki ahir zamanın büyük fitnelerinden biridir.

acı olan şeylerden biri de a9 kanalının sosyal medya sayfalarında din iman mesajları hiç eksik olmuyor. iletilerin geneli yine çok derinlikli olmayan, belli seviye altındaki müslümanlara yapılıyor. ciddi bir dejenerasyona uğratmak için bombardıman var görülüyor.

...

neticede bu video kızlarıyla simgelenen ve illüminatiyle paralel şekilde hareket eden bir çalışma mevcut. tv kanalı ve yayınevlerine sahip bir imparatorluğu var. mevcut sistemle asla ters düşmüyor ve bu şekilde hep varoluyor. seksenlerden beri topluma pompalanan din kisvesi altındaki cahilliğin, bugün geldiği son noktadır bu kızlar. televizyon denilen izleme kutusunda arz-ı endam ederlerken, kendilerine bakan binlerce gözün enerjisel bedeninden (nurundan) çalıp adnan hocaya aktarmakla mükelleftirler.

Allah bizleri ve yavrularımızı korusun, aklımızı başımıza devşirsin.

https://hizliresim.com/AyqJbz
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.