türbanlı bir kızla sevgili olmak

eskiden kapalı deyince bir ağırlığı vardı, şimdi türbanlı ya da türbansızla sevgili olmanın bir farkı olduğunu sanmıyorum. yani pek de iyi bildiğim bir konu değil açıkçası.

aklıma nereden geldi ?

bugün spor salonundan çıktım salonun hemen kapısında kankimi bekliyorum. hayır yarım saat adam beklenir mi ? beraber girdik soyunma odasına adam ortalarda yok. neyse beklerken bir başörtülü kız geldi tam salonun kapısının baktığı yerde durdu. bakın şal da değil başörtüsü takıyordu. az biraz dombili olduğundan teyze sandım ama benim orada beklediğimi gördüğünden mi ne az öte gidip orada beklemek için kıpırdadığında gözüme tekrar çarptı ve genç bir kız olduğunu anladım. 5 dk bekledi beklemedi birisi geldi ve elele tutuşup az ilerideki lokantaya girdiler. dikkatimi çeken başka bir şey ise gelen kişinin at hırsızı tipinde birisi olduğu. şu tipe bak şu yürüyüşe şu giyime bak türbanlı sevgili yapmış bir de saat 21.30'u geçmiş o saatte buluşabilmiş biz de hala tek takılalım neyse... sanki türbanlı kızlar iki karış molla sakallı ya da hazreti efendi tiplerle takılıyormuş gibi öyle mi sanıyorsam ne bu yadırgamaysa... sonra arkadaşım çıktı dedim n'apıyon yarım saattir içeride kök saldım burada beklemekten. abi dedi sen ne zaman çıktın, hemen çıkmışsın herkes içeride sen yoksun ben de anca giyinip çıktım. ben kung fu sporundan geldiğimden, nasıl bir ninja olmamdan çok hızlı giyinip çıkabiliyorum, kick bokscular ağır kalıyor tabi neyse...

lan böyle durumlarda yalnızlık daha bir hissediliyor, ben de sözlüğe geldim. sarılıp içimi dökmek, bir nebze olsun yalnızlığımı azaltsın istedim.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.