afrin fatihi

kabul etseniz de etmeseniz de bu muazzam bir başarıdır. "düğüne gidiyoruz" diye cepheye giden kahraman mehmetçiklerimizin başarısıdır. doğru zaman ve doğru karar mimarlarının başarısıdır. en büyük rütbeden en küçüğüne tüm emir komuta zincirinin başarısıdır. ardında bıraktıkları boynu bükük ailelerinin, masum yavruların duasıdır. tek yürek olup dualarını esirgemeyen türk milletinin ve müslümanların duasıdır. bu gerçek bir zaferdir ve en önemlisi zafer Allahındır.

" bu israilin oyunu arkasında da amariqa var" ekibiyle " ne var yhhaa" ekibi yine iş başında. " yenimahalle kadar yer" deyip küçümseyenler, counter-strike oynamıyolar paşa. bu bir oyundur diyenler; tsk yeni bir departman oluşturmuş savaş taktikleri ve tekniklerini öğretip, büyük resmi banyolayacak profesyonel ekip arıyorlarmış, mayış dolgunmuş. biz oturduğumuz yerde klavye fatihleri olalım diye tüm bu muharebe ve mücadele.

memlekette doğal afet bile olsa hükümete ve tayyip erdoğan a lanet edenler lütfen siyasal vicdansızlık yapmayın. kusura bakmayın, bu zafer fatihin torunlarının.

buyrun bir daha;

bu bir başarıdır, kabul edin.

bu bir zaferdir, kabul edin.

bu bir fetihtir, sindirin.


ve buyrun bir kez daha;

tayyip erdoğan döneminde olmuştur, hazmedin.

ve zafer Allahındır şükredin.


bu zaferi bu orduya, bu millete nasip eden rabbime sonsuz şükürler olsun.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.