sagimavesolumabakmadanbenvarim

biri tescilli anlama özürlü sözlüğün barometreleri toplanmış yine sayfaya, milli görüşçü olmadığımıza kanaat getirmiş. gören de bunlar milli görüşçü de içlerine sızmış milli görüşçü görünümlüleri ayıklıyor sanır. size göre ne temel karamollaoğlu, ne de saadet partisi milli görüşçü zaten. çünkü milli görüşün gündeme getirdiği gerçekler size batıyor ondan.

israil dostluk grubunda 247 milletvekili ile tarihin en yüz kızartıcı siciline sahip ak parti destekçileri gelip akpnin israil büyükelçisine bir süreliğine israile dön çağrısı üzerinden kahramanlık taslayacaklar. gören de kovmuş sanır. adama resmen başına bir iş gelebilir, ortalık durulana kadar buralarda görünme demişler. ama afrika kadar yürekleri olmayanlar gelip destekledikleri israil sevici partiyi eleştirmek yerine ucuz kahramanlık peşindeler.

bir diğeri de imam hatip lisesinden 46 yaşındaki baş örtülü öğretmenin 17 yaşındaki öğrencisiyle yaşadığı fuhuşu eleştirmemiz üzerinden bize çakmış. zaten yazdığım konu da silinmiş. demek ki bu ülkede imam hatibe gönderdiğin çocuğu baş örtülü öğretmenin ayartıp fuhuş yapması normal ama bunu sözlükte dile getirmek anormal.

edit: keyfiyyet değil kemmiyyet üzerinden bir dünya oluşturursanız o dünya işte böyle fuhuşla başınıza yıkılır. silinen tanımın ana fikri de oydu zaten. ama siz kafanızı kuma gömmeye devam edin, zamanında hafızlığı yere göye sığdıramayıp hiç bir dini bilgi öğretmeden sırf ezbere yönlendirilenlerden nasıl aziz nesin gibi çağın en azılı ateisti çıktıysa bugün kalitesini zerre kadar umursamadan tabelayı değiştirip adını imam hatip koyunca imam yetiştirdiğinizi sanmaya devam edin. yakında kürtaj ile aldıkları ceninlerden bir cemaat daha kurarsınız.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.