fetö'nün bizim zamanımızda büyüdüğü iddiasını ben reddetmem

#haber  #siyaset 

hala aynı tarz sığ muhalefeti , aynı kısır tartışmaları , aynı sonu bitmek bilmeyen saçma argümanları görmekten bıktık u-san-dık!

yazdık , yazıyoruz yine yazalım. ceza hukukunda temel prensiblerden birisi suçluyla suç üzerinden bir işbirliği yapma koşuludur. erdoğan ve onun şahsında adalet ve kalkınma partisinin ''fetö ile suçbirliği'' üzerinden bir ceza alması umudunuz varsa yol yordam basittir. geçmişte erdoğan ve ak partinin hainlik etmek amacıyla fetö ile bir işbirliği içerisinde olduğunu kanıtlayacak belgeleri, argümanları mahkemeye sunar davanızı açarsınız. dava sonucunda gerekli incelemeler yapılır . duruma göre bir karar verilir. karar neticesinde de hakikat ortaya çıkar . bu kadar basit. ha elinizde suç işlemek amacıyla kurulan bir ortaklık(!) olduğunu kanıtlayacak argümanlarınız yoksa anca bugün yaptığınız gibi vicdanlara oynarsınız .bu da iyi bir alternatif. anlayabiliyoruz. tabi burada da defalarca milletinden özür dileyen, hata yaptığını ve geçmişteki birlikteliği toplumsal açıdan hizmet veren bir dini cemaate destek vermek amacıyla değerlendiren cumhurbaşkanından size ekmek çıkmaz, belirtelim.
sizler bence boş lafları bırakıp hangisinin daha ahlaki olduğu yönünde şunu düşünün ;
hainlik süreci ortaya çıkmadan evvel kurulan bir işbirliği mı yoksa hainlik süreci ortaya çıktıp tüm kirli çamaşırların ortaya dökülmesinden sonra siyasi çıkarlar amacıyla kurulmuş bir ortaklık mi?
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.