bimer'e şikayet edilen tek bir tanım yüzünden savcılığa ifade vermek

#hukuk  #sözlük 

ihbar edilen tanım suç içeriyorsa neden olmasın. evet gençler cezalıydım yazamamıştım, arkamdan epey sövmüşsünüz. ihbarı yapan bendim. lakin sizin ergen muhabbetlerinizi savcılığa ihbar edecek kadar ergen ruhlu değilim merak etmeyin. bir de bu senaryo üstünden duyar kasmışlar, arkamdan sayıp sövmüşler.

biraz sabretseydin ya yönetim silerdi falan demişler bir de. orası kesin, silinmeyecek bir tanım değildi zaten. yazarı da anında uçurdular. peki bu terörist işlediği suçun karşılığında sadece tanımı silinerek, sözlükten uçurularak mı cezalandırılacak? hayır! herkes işlediği suçun bedelini ödeyecek.

peki neydi o çok merak edilen meşhur ihbar edilen tanım? f.gülen'e methiyeler düzüp tayyipe hakaret edilen bir tanımdı. yani tahmin ettiğiniz gibi ne bir ergen küfürleşmesi ne muhalif bir tanım. ah ne çok arzuladınız değil mi muhalif bir tanım olsun diye. olko no holo goldo, moholofloro bosko vor demek için di'mi?

üstelik ben bunu ihbar ettiğimi birola söyledim. kendisi tanımı yazan kişinin nick altına da uçurulma sebebini yazdı ve hukuki bir işlem olursa yardımcı olacağını yazdı.

--- alıntı ---

ahlaksızca provokasyon çabası, adice terör propagandası ve sözlük ortamını fesat nedeniyle gömülmüştür.

kendisi hakkında yasal işlem başlatılırsa ve üzerimize düşen bir şey olursa gereken yapılacaktır.

--- alıntı ---

daha size ne oluyor? neye hoplayıp zıplıyorsunuz, arkamdan sövüyorsunuz o zaman?
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.