endoplasmik bir kulum ile sözlük röportajı

#sözlük 

--- ayran shot ---

merhaba e1k, öncelikle kolay gelsin. sonralıklaaa..?!^% öhm.

nickin patentini almayı düşündün mü? sana aittir herhalde?
kaç yaşındasın?
elinde yeterli güç olsa bir çok çeşit suç işlemiş ve ölümü hak etmiş insanları bir vahşet ile öldürür müsün?
sence iyisiyle kötüsüyle tüm -izm'ler olmasaydı nasıl bir ülke olurduk?
bir günün nasıl geçiyor? evet yani gün içinde napıyorsun?
günün birinde e1k yı markalaştırmayı düşünür müsün?
mutfağa girip sonu hüsranla biten bir yemek deneyimin varsa anlatır mısın?

buralara tekrar uğrarım. stop.

--- alıntı ---

selamlar ayran shot üstad,

sorular baya uzun tek tek gitmekte fayda var.

1) hayır herhangi bir girişimim olmadı lakin en eski kullanıcı adı bendeydi sonuçta ilk sözlük http://sourcetimes.org sonradan ekşi oldu haliyle bu nickte oradan. 890 bin tane kopyası çıktı sonra napalım..

2) 30 ile 35 arasındayım brüt ama net tam belli değil.

3) ben sadece pedofili ve tecavüz konusunda baya bir acımasızım. o konuda Allah göstermesin elime güç verilse ciddi olarak zorluk çıkarırdım bunu yapana. diğer suçlar pek umurumda değil ömür boyu müebbet yesin yeter. diğerinin yaşaması konusunda batan şeyler var bedenime ve ruhuma.

4) kesinlikle daha yaşanır olacağımızdan şüphe yok. biz ülke olarak ornek değiliz ya taklit ederiz ya da uygulamayı adapte etmeye çalışırız. 1923 sonrasında adalet sistemimiz kopyalama ve ürün yerleştirme , dil keza öyle, anadolu'nun okuma bilmez tipi şehre taşındı adam köyü istanbul'da adapte etti. memurlukta rüşvet, işlerine yolunda gitmeyince kısmet diyen , ortak payı değil kendini öven ve yücelten bir sistemde sonu -izm ile biten ne varsa kendiliğinden gelecekti zaten. bir akım onu yücelten doktrinler kadar sivrilir ve ululaştırılır. marksistim ben komünist enternasyonel yapıya da yakınım diyen de var , paris kömünü olucam ben ulusal sosyalizmi yayacağım tüm anadoluya diyende. bilimsel sosyalizm ile kemalizmi birbirine karıp troçkizm değerlidir diyenlerde. ümmetçilik eşittir islamizim diyorsak şunu da eklemek gerek. bir grup insan bir düşünce etrafında birleşip onu savunuyorsa o düşünce fransızca' da izm oluyor. fransa ihtilâli izm'dir. bana izm iyi midir diye mi sordun bir daha düşünmemiz lazım.

5) güne çok erken başlayan birisiyim. yoğun değilsem dergi kitap bile okurum iş yerinde. bundan asla taviz vermedim hatta çoğu işverenin lafını da yedim. şimdi o dönemler kapandı kendi planım dahilinde. genelde sabahları 8 rapor okuyup 30'a yakın mail yazıyorum arkasından 3 toplantı oluyor. akşamları da doktora tezimi yazıyorum çoğu zaman.

6) e1k konusunda özellikle e1k news olarak bir fikrim var belli olnaz. almayın üzülürüm..

7) yemek konusunda sıkıntı yaşamadım şükür. severim yemeyi de yapmayı da..

teşekkürler..
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.