2018 samsun gençlik festivali

sheraton otelin arka tarafında yapılan festival cıvıl cıvıl,tıklım tıklım. bu gün normalde ezel'in gelmesi planlanırken şanışer geldi ve çok daha iyi oldu günün kurtalan ekapres ve pentagramla beraber en iyi performansıydı. şikayetçi olduğum konular ise şanışer'in sondan ikinci şarkısında hoperlörlerden iiiiiiiii gibisinden tiz sesler geldi ardından ses patlamaya başladı silah sesleri gibi ve son şarkıya gelindiğinde şarkının ortalarında hoperlörlerden patlama sesi geldi, şarkı yarım kaldı. gecenin karanlığında pentagram ise açık ara atmosferi en iyi yakalayan gruptu.

beni rahatsız edenlerin en başında gelen konu 18 yaş altı kızların inanılmaz açık giyinmesiydi.normalde kimsenin ne giydiği beni ilgilendirmez alakadar da olmam ama dekoltenin sınırını bilmeyen çocuk yaştaki kızların yarısı kadarı popolarının gözüktüğü şekilde mini etek giymiş ve bu ...... çıkarma dediğimiz durumdur. karşı safta savunacak olursanız sizi alttaki diyaloğu okumaya davet ediyorum.

17 yaşlarında olması muhtemel ( -18 bilet aldıklarından 17 diyorum çünkü yolda görseniz 25 dersiniz) iki tane kızın diyaloğu

+ neden para karşılığında biriyle cinsel münasebettte giren kadınlar gibi giyindin?
-ben zaten parayla cinsel ilişkiye giren kadınlardanım yoksa burada ne işim var.

%5 like dilim müzik dinlemek için geldiği için şaşırmamak gerek...
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.