sayko dr

bir tek saç dekoltesi vermeyen başörtülü kızlarımız için - aslında artık veren kızdır diyerek felix'den daha etkili atlayış sergilemiştir.felix'in sponsoru redbul du dersek kahramanımızın sponsoruda 30 baharattan oluşan mesir macunu olduğunu düşünüyorum.yok hani vermeye hazır felan da değil ''artık veren '' yani başlangıç geride kalmış mevzu hobiye dönüşmüş , hüküm giydirilmiş bile ! ayaklarım kıllı olmasa ve köse olmuş olsaydım makyajımı yapar sırf bu düşüncesinden ötürü başörtümü takar altına miniyi çakar karşısına çıkıp onu delirtirdim. göster ama verme ! etkili olur muydum evet olurdum çünkü vermeye hazır birisi olarak görülecek ve potansiyel verici gözüyle süzüleceğimden ağıma takılmaması mümkün olmayacaktı.

sevgili kahramanım pikaço !

sen , biz , bu durumdaki insanlara böylesine amansız yaklaşır ve her birini vermeye hazır kişilik olarak görürsek bu bizim de almaya hazır çakal olduğumuz manasına gelmez mi ? biz bize kıyarsak elalem bize ne yapar biliyor musun ? başörtüsü takıp , kenarından göstermemizede kalmaz kız erkek ayırt etmeksizin arkamızdan destekçimiz olur.bu destek öylesine süregelir ki önümüzü göremez nefes alamayız.

kahramanımız hızlı düşünerek cv sini lekelemiştir.kısa zamanda gerekli açıklamayı yaparak yanlış ve mesnetsiz ifadesinden ötürü özür dileyeceğini ümid ediyorum.* rabbim fahişelerden değil ruhu fahişe olan tüm erkek/kadınlardan bizleri sakındırsın.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.