kur’an yeterciler

dikkatle araştırın. bu fikri ortaya atıp saklananlara, açıktan söylemeye cesaret edemeyecek kadar korkak olup alttan altta bu fikrin propagandasını yapan alçaklara dikkat edin. aynı yüzler, aynı argümanlar hatta aynı cümleler.

bu mealci kafanın özü şiaya dayanıyor. bugün bunu çok net görebiliyoruz. savunucularına baktığımızda barım barım bağrıyorlar ancak namertliklerinden ortaya çıkamıyorlar. bugün ehl-i sünneti tekfir eden, ashaba hakaretler yağdıran, kur'an ile peygamberin arasını açan adamlar kimler? bunu bir propaganda haline getirip adeta misyonerler gibi fitne dağıtan caferiler, temelde şiiler değil mi? ortaya konulan tüm argümanlar aynı kafadan çıkmadır.

hz. ali'den (r.a) başlayıp 12 imam silsilesini çıkartan, peygamberi yalnızca bu hususu ümmete anlatmak için görevlendirilmiş biri gibi lanse etmeye çalışan ve bu uğurda onu itibarsızlaştırmak için elinden gelen ne varsa ortaya koyanlar kimler? aynı yüzler.

bunlar ile içtihat yapılmaz, islam konuşulmaz, getirdiği habere itimat edilmez. zaten bu sebepledir ki toplumun ekseriyeti bunlara güvenmez. dikkat edin, toplum tarafından ciddiye alınmayan, kültürel ve sosyal statü edinememiş zavallılar olarak yaşamlarına devam ettiklerinden her Allah'ın günü inananlara ve müslümanlara çamur atmaktan geri durmazlar. ehl-i sünnetin verdiği mücadelenin binde birini ortaya koyamayan bu acizler oturdukları yerden hiçbir işi beğenmezler, beğenmedikleri gibi fitne dağıtıp kâfiri müslümana kışkırtırlar.

burası önemli; ehl-i sünneti nasibi diye niteleyip ehl-i beyt düşmanı addedenler ehl-i sünnet vel cemaatin kanına ve malına cevaz vermiştir. öyle tehlikeli, öyle pis bir düşman. sakın masum göründüklerine aldanmayın. sözlerini dikkate almayın. dinimizi kaynağından, kur'an ve sünnetten öğrenin. yoksa kendinize yazık edersiniz.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.