kadınlar için kurulan aldatma sitesi

fransa'da faaliyetlerine başlayan ve kısa sürede avrupa'nın muhtelif ülkelerine yayılan, nihayetinde ülkemize(!) de teşrif eden aşağılık bir organizasyon.

https://tr.gleeden.com

bir ısırık al!

kadınlar siteye üye olarak site yönetiminin onay ve izin verdiği seçkin(?) erkeklere ulaşıp masum kaçamaklar yaşıyorlar-mış.

yakın geçmişte fransa'da tüm metro istasyonlarına haydi aldat! sloganıyla çıktıkları reklamlarla tepki toplasalar da şirket kendisini aldatmak yasalara göre suç değil diyerek savunmuş ve hukuki olarak yaptırım görmemiş.

malesef ülkemizde de zina suç olmadığı için sizi aldatan eşiniz ile sadece ve iyi ihtimalle boşanabilirsiniz. hakim merhamet ederse sizi aldatan eşe nafaka ödemezsiniz. yoksa bu yasal boşlukta onu bile kitleyebilirler.

islam hukukunda evli olan kişi eğer zina eder ise cezası recmdir. yani umumun içinde taşlanarak öldürülme. eğer zani bekar ise yine umuma açık yerde parmak kalınlığında sopa ile çıplak bedene vurulmamak sureti ile yüz sopa vurulur. iki ceza da son derece caydırıcıdır ve esasları toplumdaki en önemli birim olan aileyi muhafaza etmektir. onun için savunduğumuz hak'tır, hakkımızdır.

kadın erkek hiç fark etmez. böyle bir kepazeliği Allah kimseye yaşatmasın. verdiğimiz mücadele bundandır. onun için sizi sadece 5 dakikanızı ayırarak bu iğrenç platformu cimer'e şikayet ederek türkiye'deki faaliyetlerinin durdurulması için şikayet etmeye davet ediyorum.

https://www.cimer.gov.tr
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.