sözlükteki yandaş vakıf üyeleri

arkadaş bakınızı vermiş, ben de doldurayım. Allah bunları ne için paylaştığımı biliyor. o kalpleri en iyi bilendir.

ben yandaş vakıf üyesiyim. ilim yayma cemiyeti ile birlikteyim. aynı zamanda yerelde altın çocuk derneği ve anadolu platformu ile çalışıyoruz. yine genç ihh, mttb, kardeşlik birlik, adalet medeniyet, yer yer agd ve tügva ile ortak çalışıyoruz. kendimi ifşa etmek uğruna tüm faaliyetlerimizi yazayım.

iyc ile;

• yetimlerin yatılı kaldığı okullara düzenli ziyaretler gerçekleştirip onlarla beraber oluyoruz ve hediyeleşiyoruz.• meb ile yaptığımız protokol ile seçili meslek liseli arkadaşlarla görüşüp onlarla maç, piknik, film gibi sosyal faaliyetler gerçekleştiriyoruz.• öğlen yemek arası veren liselerde cuma namazına gelen öğrenciler yemek yemeye vakit bulamıyor diye çorba dağıtıyoruz.
• sevgi evleri ile protokolümüz icabı yetim çocuklarla bir araya gelip bir nebze hayatlarındaki boşlukları doldurmaya çalışıyoruz.• bunlara haricen kendimiz için düzenli toplantılar, okuma programları, siyasiler ve bürokratlar ile görüşerek topluma yön verme çabamız mevcuttur. bu doğrultuda ak parti, mhp, saadet ve bbp ile sürekli iletişim halindeyiz. menfaat için değil, islam'a hizmet için!


açd ile;

• filistin'de bir yetimhane açıyoruz ve düzenli yardımlarla oradaki yaralara merhem olmaya çalışıyoruz.

• tanzanya'da su kuyuları açıp düzenli yardımlar gönderiyoruz. orada da bir yetimhane çalışmamız var. bunlar damla damla toplanan paralarla gerçekleşiyor.https://www.instagram.com/a...

ap ile;

• dil bilmeyen göçmenlere dil eğitimi verip kültürel destek vererek topluma hazırlıyoruz.

diğer sivil toplumlar ile (tek kıstasımız müslüman olmaları ve davaya hizmet etmeleri) bir araya gelip okuldan ve işten kalan zamanlarda ümmet için dertlenip ümmete hizmet etmek için çalışıyoruz.

camiler kışlamız;

yeryüzü bize mescid;

ilahi kelimetullah için sesimiz çıktığınca haykırıyor, bildiriler dağıtıyoruz;


tüm bunlar yalnız Allah için, ümmet için yapılıyor. Allah şahit birimizin cebine bir kuruş para girmiyor, çıkar geçmiyor. hani biz yandaşız ya, sadece kendi çıkarımız için çalışırız, birileri için borozonlar öttürürüz, propaganda ve trollük yaparız ya... belki içimizde bu tarz insanlar var diye tüm bu güzel işleri zan altında bırakıyorsunuz ya... işte sadece bunun günahı size yeter. Allah müntekimdir. hesabı pek çetindir.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.