istanbul'un hayrı için imamoğlu'na oy vermek

ben hayatımda müslümanların en fazla yozlaştığı zamanı bu iktidar zamanında gördüm. deizim de ateizm de bu ülkede en çok bu iktidar zamanında arttı. başörtülü ama Allaha inanmayan gençler türedi. bunu ben değil üniversite hocaları söylüyor.

Link1

Link2

Link3

arkası karanlık partinin taraftarlarının ibb seçimleri ile ilgili tek endişeleri rant kapılarının kapanması. onların toplumun ahlakı ile ilgili hiç bir endişeleri yok.

Bakın burda ibb faaliyet raporundan alınan resmi rakamlar var iktidarın vakıflarına nasıl oluk oluk milletin vergisi akıtılıyor.

bunlar bir de resmi rakamlar. bunun dışında belediyedeki işlerinin halli için kim ne kadar bağış adı altında buralara kaynak aktarıyor bilemiyoruz.

mesela bu yardımların dışında arazi tahsislerinin değerinin 1 milyarı geçtiği söyleniyor.

istanbul beykoz'daki ismi lazım değil vakıflarının orman arazisine yaptıkları binaları bir görün.

kimse milletin vatandaşın milyonlarca lirasını vatandaşın izni olmadan bu ekonomik ortamda kendi yandaş vakıflarına aktaramaz. bunda kamu yararı falan yok.

o yüzden bu cihetten bakınca imamoğlu gelirse en azından vatandaşın parası vatandaşın cebinde kalır, vatandaşa hizmet olarak döner bu çakma sivil toplum örgütü görünümlü yerlere gitmez.

he eğer ekrem imamoğlu da buna benzer şeyler yaparsa elbette ona da karşı çıkarız. ama tüm bunlar ortada iken adam daha gelmeden böyle böyle yaparlar demek sadece evhamdan veya iftiradan ibarettir.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.