çocuk lgbt

eveeeet sevgili lgbti savunucuları,* yıllardır "yakında pedofiliyi de diğerleri gibi normalleştireceksiniz" argümanına "pedofilide bir tarafın rızası yok o bir saldırı" diyerek karşı çıktınız. gün bugündür, herkes deliklere.

işte bu desmond adlı çocuk yanılmıyorsam 2007 doğumlu ve bikaç senedir bu işlerin içindeymiş. yaptığı şey sundukları gibi "drag queen" güya şov bizinıs işi falan değil, itiraf edin. bu çocuk kendini bir seks unsuru olarak görüyor. hareketleriyle giyimiyle bi yetişkin transseksüel gibi davranıyor. lgbtici bir tip tarafından haplandığı düşünülen bir video bile var. üstelik bu kişi cinayetten 17 yıl içerde yatmış biri. şimdi bu çocuk bu kişilerle cinsellik içeren eylemlerde bulunsa, yine mi desmond is amazing yoksa pedofili mi ? 11 yaşında bir çocuğun bu şekilde giyinip davranması, sözde bir cinsel seçim ortaya koyması normalse cinselliğe girmesi neden uygun değil ? baştan aşağı tutarsızlık olan sözde düşüncelerinizin birer sapmadan ibaret olduğu gün yüzüne çıkıyor. lgbti'ye destek veren birçok insan bile bu ve buna benzer çocukları görünce bi "hophophop" dedi. sonun başlangıcı. işi kreşlerde transseksüellerle eğitime kadar götürmeleri bir nevi intiharları oldu.

bu işin bir sınırı yok. yarın öbür gün evcil hayvanıyla ilişkiye giren zoofiller de haklarını isteyecek. bunlar da videolarda hayvanlarının ne kadar mutlu olduklarını anlatacaklar. herhangi bir acı hissetmediklerini, aralarında duygusal bir bağ olduğunu söyleyecekler. sonra cansız objelerden "hoşlanan" bir grup haklarını alacak. ensest çoktan patladı. sevgili olan öz kardeşler var ve bunlara da sahip çıkıyorlar. hiçbir sınırı yok çünkü bu işin. ahlaka toptan bir reddiye. hiçbir tutar yanı yok. ölçü olarak fıtrat yani yaratılış alınmadığında her türlü işe tamamsınız. ama umarım bunların hepsinin ortaya çıktığını görürüz. sonuna kadar gitsinler ki insanlık "ya bu işin bir normali olmalı" desin.

twitter'da lgbti lobisinin çocukları nasıl istismar edip küçük yaşta kendileri gibi yaptığına dair bir flood bırakıyorum:
https://twitter.com/mrsoyda...

bu da bahsettiğim, bu çocuğu hapladıkları düşünülen video, arkadaki tabloda yazan "rohypnol" bir uyuşturucu hap markası. soldaki michael alig zamanında lgbti partileri düzenlemiş ve bu partilerden birinde gerçekleşen bir cinayetten sorumlu olarak 17 yıl hapis cezası almış biri. dünya nereye gidiyor, işte zıkkımın dibine gidiyor dünya.

devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.