ebubekir sifil'e uygulanan itibar kıyımı

uzun zamandır süregelen, tüm küfür ehli tarafından müthiş bir çaba ile gündemden düşmeyen bir meseledir bu. kumpas çetelerinden esinlenerek veya doğrudan desteklerini alarak söylem cımbızlama metoduyla hadsiz sosyal medya alemine meze edişleri artık ne sabır bıraktı ne sükunet.

ebubekir hoca'ya yöneltilen "misyar nikahı mut'a nikahına benzer mi?" sorusuna istinaden bu iki nikah türünün birbirinden çok farklı olduğunu, birinin caiz birinin haram olduğunu söylemesi üzerine bir linç kampanyası başlatılmış.

ilgili video

bunun üzerine başta ahmet hakan coşkun denen tıynetsiz yazısında şöyle bir bölüm ayırmış;

--- alıntı ---

yine din, yine cinsellik, yine hoca, yine vaaz

son günlerde içinde kadınların, cinselliğin falan geçtiği saçma sapan, lüzumsuz dini açıklamalar biraz durulmuştu ki... ebubekir sifil isimli bir ilahiyat doçenti “yettim” diyerek çıktı ortaya.

oturmuş vaaz veriyor.

çokeşliliğin nasıl lüzumlu bir şey olduğunu anlatıyor. istanbul’da bir ev, izmir’de bir ev, ankara’da bir ev falan diye herkesi ikna etmeye çalışıyor çokevliliğin gerekliliğine. ciddi ciddi yapıyor bunu. ballandırarak.

islam’ı asrın idrakinden uzaklaştırmayla özel olarak görevlendirilmiş bu tipler yüzünden olan islam’a oluyor.

yazık, çok yazık.


--- alıntı ---

yazının tamamı

hocanın söylediğini anlamaya çalışmak bir yana dursun, onu islam'a zarar veriyor diyerek suçlamak ancak ahmet hakan gibi bir omurgasız müfteriye yakışır.

tabi mesele burada bitiyor mu sanıyorsunuz? güzel ülkemde nimet biter alçak bitmez! mustafa islamoğlu denen ayarsız hoca müsveddesi ebubekir hoca için şu ifadeleri kullanıyor: "sünni mut’ası “misyar nikahı” rezaletinden sonra şimdi de bu.
bu dine yaptığınız kötülüğün farkında değilsiniz.
Allah sizi ıslah etsin"


https://mobile.twitter.com/...

aynı kişi bakın ihsan eliaçık denen soysuzdan nasıl alıntı yapıyor, nasıl yazısını okurlarına öneriyor;

https://mobile.twitter.com/...

ben bu herifin dinlenmesi gerektiğini, farklı bakışlarıyla yarar sağlayacağını düşünenlerdendim. zamanla gördüm ki baş şeytanın ta kendisiymiş!

ebubekir hoca da şeytana gerekli cevabı vermiş;

adam olsan, araştırmadan mal bulmuş mağribi gibi atlamazdın bu yalanın üstüne; en az onlarınki kadar kirli emellerine alet etmezdin Allah düşmanlarının bu iğrenç iftirasını.

https://mobile.twitter.com/...

bununla da bitmedi. ismail saymaz denilen kâfir, çıkmış hoca'ya "burayı arabistan yapamayacaksınız" diyor. sana söyleyeceklerim formata takılıyor. inşallah bir gün yüz yüze geliriz de formatı çevirip sana monte ederim.

https://mobile.twitter.com/...

***************

bakın dikkat edin, nureddin yıldız'a da aynı ekip aynı şekilde organize ve koordineli saldırıyordu. bunlara sözcü, cumhuriyet, birgün gibi sol medya kuruluşları da destek veriyor.

bugün kimlerin kimlerle beraber olduğuna lütfen dikkat edin. Allah herkesi beraber oldukları ile birlikte haşretsin inşallah. amin!
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.