dünya sözlük

7 ay önce yeni yazılımıyla birlikte yazar olduğum interaktif sözlük.

Keşke eski yazılımıyla kalsaymış. 7 ay önce bile kalite daha yüksekti. Saçma sapan başlıklar sözlüğe girer girmez kaçma hissiyatı veriyor artık insana. Hiç bilgi içerikli tanım yok farkında mısınız? Bu Çok üzücü. Elbette eğleneceğiz ama saçmalamadan.

Bunun yanısıra yazılımsal eksikler tüm yazarları illallah ettirdi. Sana gelen 13. bildirimi bile görememen cidden acınılası bir durum. insanlar bu şartlarda bile burayı benimseyip hala sahip çıkıyorlarsa, artık bir şeyler yapılmalı. 4 ay önce "devamı çok yakında" denilerek iyileştirme yapılmış, tık yok. Zaman kavramları mı farklı acaba? Sen malına sahip çıkmazsan elbet bir çıkan bulunur kardeşim demek istiyorum sahibine. (Silik yiyomuşum ben swh arkadaşlar şimdiden hakkınızı helal edin)

Özetle Başka iyi yazarlar da gitmesin lütfen diyorum.

Bu kadar eleştirdin hangi yüzle yazacaksın diyenler de olabilir. Ben iyiliği için eleştirdim, dost acı söylermiş. hani evladına kızarsın da ama yine de geçemezsin ya? Öyle işte. Atsan atılmıyor, satsan satılmıyor bu dünya dikşıneriy. Kızıp 1 ay ara verdikten sonra Bir bayram sabahı aklına düşüveriyor uzaktaki arkadaş gibi.

Uzaktan sevdiğim yazarlarının hatrına gittiği yere kadar gitsin bakalım şekerim.