nothing else matters

Gerçek bir metal severi, gerçek bir Metallica severi ayıran o parçadır, bu ve unforgiven. Çakmak çıkar tayfaları çok sever. Hemen karar vermeyin okuyun devamını...
Bu ve bunun gibi parçalara ballad denir, ve 90 lqrda böyle bir furya patlak vermiştir heavy ve trash metal grupları, sensiz ne yaparım ben askom yak cakmaklari tarzı daha çok popüler kültüre meze olan şarkılar üretmiştir.
Slayer gibi damardan trash metal veren ve çizgisini ömrü boyunca bozmamis hardcore metal grupları bu durumla dalga geçmiş dahi bu gruplarla ve bu işlere yanaşmamistir.
Saf ballad yapan gruplar vardır, mesela bunun efendisi w.a.s.p dir. Bu adamlarda siritmaz zaten ekseriyetle tarzları budur.
Ama sen seek and destroy gibi bir parça yapıp sonra never dont be unforgiyooo dersen açıkçası bana göre çok komik.
Dikkat edin Metallica nin bu parçasını sevenler yorum kasanlar aslında metal müziğe dair tek bildikleri şey Metallica nin bu üç parçası olup hemen hemen, bundan sonra açıp sıla falan dinleyen kişiler. Çıkar çakmağı tayfası.
Hardcore bir metal sever Metallica nin bu parçalarını listesine bile almaz. Bir grubun temsil ettiği müziğe uygun değildir, ikincisi bu parçaları dinleyen insanlarla aynı kategoride anilmak bile istemezler.
Adam one dinlerken kafasını demire vuruyor hırsından öte yandan nothing else medığğğğs, ses yarışmasında bir marsmelovun bunu söylediğini görüyorsun.
Fookin disgrace!