eşcinsel evlilik

sapıklığı tabii hale getirmek bunu normalleştirmek adına gösterilen çabanın tezahürü bir evlilik şekli. şimdi canım kardeşlerim bu insanlar evlenmeden de işlerini çok güzelce yürütemiyorlar mı? yürütüyorlar. peki evlilik neden? eşcinselliğin ''normal'' olduğu iddiasından. hatta evlilik hakkı olduktan sonra ''evlat edinme'' hakkı da haliyle gelecek.

yani rencide etmek için yazıyorum * buna he diyen kişi yarın öbür gün kesişeceği aynı cinsi kişileri düşünüp ağzının suyunu siliyordur. bakın eşcinsel ilişki değil onu geçtik zaten maşallah o normalin normali memlekette beyoğlu'nda falan da yürüdüler alacalı bayraklarıyla kalkmış ''evlilik'' tartışıyoruz.

yani sen toplumun kabullerini hiçe say homoluk yap sonra toplumun bir kabulü olan ''evlilik'' müessesesine de uçkur çöz. anlatabiliyor muyum? yani homoluk ederek zaten toplumun genel kabullerine reddiyede bulun ancak yine toplumun genel bir anlaşması olan ''evlilik'' üzerinden devam et kafan alıyor mu? bunun altında topluma; inceden bir nefret eziklik, labunyalık izansızlık kendinibilmezlik yok mu?

kasti faul: bence var
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.