cogito sözlük

2479. (Tematik)
sabahtan akşama kadar tartışsak tartışırız bu başlık altında. hatalarını deşifre etmenin de asla sonu gelmez ki çok hatalar var evet, çok sevenlerin abartı övgüsü de. * ama gördükçe kendi kendime söylediklerim var mesela:

* öyle bir sözlük ki, ağzından salyalar akıtarak hakaret edenler, orada burada hakkında bir sürü negatif eleştiri yazanlar bile tekrar dönüp burada yazar?(bu tip insanlar beni en çok şaşırtanlardandır)

*yine öyle bir sözlük ki, en kalabalık ve en çok ses getiren ekşi sözlüğe sürekli b nokta katarak röportaj veriyor. yapmayın bunu deliganlılar ekşiye yüklenerek bir yere gelemezsiniz. bunu kendi aranızda yapın da, öyle basında dile getirmeniz artı değil eksi bir davranıştır. kendi yolunuza bakın siz. uzatmayayım bu durumu ama gerçekten hoş değil.


*her gelenin tekrar ihl sözlükten dem vurması da artık bizleri 2 senedir sıkmıştır. yav he he ihl sözlükten adam toplandı açıldı bura, ne demiş bir ünlü her arz kendi talebini yaratır ya da -fazla demleyeyim ya, içilir

*diğer taraftan cemaat eleştirileri, din alimlerinin görüşleri ile ilgili tartışmalar olmasın, argo hiç kullanılmasın, her imayı belden aşağıya çekelim, yapanı gömelimciler var ki, bazılarına feci gülüyorum. sen eleştirini yapmayacaksan, cemaatleri, din adamlarını altını çizerek söylüyorum hakaret etmeden, saygı ile burada eleştirmeyeceksen, nerede konuşacaksın? e sırf geyik yapalım sabahtan akşama kadar goy goy goy olsun. o zaman da çıkıp, ay hep geyik hep geyik diye ağlıyorsunuz ama onu ne yapcaz?

darlandım bak böyle yazınca da sözlük savunucu gibi oluyorum ki hiç hazzetmediğim bir şey. sadece insanların kaypaklığına şaşırıyor dayanamıyor ondan yazıyorum.

sözlük açıldığından beri , hiç ben gidiyorum, hepinizden nefret ediyorum geyiğine girmedim bile. bunu bi kere yapayım, herkes gitme falan desin bi de bana ne olur içimde kalacak yoksa.

--aa kaypak dedi, kaypak dedi, vosvos kaypak dedi. modlar nerede, yönetim uyuyor mu?!!! gidiyom ben ya.

devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.