başbakanın açıklayacağı demokratikleşme paketi

istiklal harbini kaybedenlerin kaybettikleri şeyleri bir bir almaya başladıkları paket. sevinin sevinin müslümanlar kamuda başörtüsü serbest! helal olsun be kamuda başörtüsü serbest helal olsun be işte budur. aptal latin harflerine 3 tane daha ekleyerek müslüman oldular ya! harflerimizi geri vermeyerek saatimizi takvimimizi cumamızı geri vermeyerek müslüman oldular ya! süryaniye toprak aleviye üniversite verdiler ya! şu pakette bir tane türkiye'nin işine gelen birşey gösterilsin arkadaş. birisi de desin ki türkiye'nin mevcudiyedi için şu madde fevkalede yahut onu da geçtim alelade önemlidir! birisi desin ki şu madde ''din-i mübin-i islam'' içindir. he başörtüsü değil mi? doğru başörtüsü var çünkü din başörtüsü olduğu için bak tekrar gaza geldim helal olsun be başörtüsü boru mu kamuda serbest bu kafire karşı kazanılmış zaferdir! karılarımız bacılarımız işe gidip bir sürü erkeğin içinde çalışıyor ama olsun başörtüsü serbest ya! size başörtüsünün serbest olduğunu söylemiş miydim? fena halde serbest başörtüsü!

şu maddelere teker teker bakın süryanilere verilen toprağın mezesi olarak sosu olarak kullanılan başörtüsüne de bakın nasıl bir vicdanınız var gelin söyleyin! ölüm var! inanmasanız da ölüm var! herşeyden hesaba çekileceğiz her işimizden hesaba çekileceğiz! rabbin kim diye sorulduğunda Allah diyebilecek miyiz? kitabımız sorulduğunda kuran peygamberimiz sorulduğunda hz. muhammed diyebilecek miyiz? nerenden belli demeyecek mi münker nekir? sen ne Allahın kitabıyla ne peygamberin sünnetiyle amel etmişsin sen hz. muhammed ümmeti değilsin senin kitabın da kuran değil sen rabb olarak Allaha da tapmamışsın denilirse ne diyeceksiniz! düşünüyor musunuz bunları? gerçekten olacağına mı inanmıyoruz yoksa onu geç onu hatırlatma falan mı diyoruz?

rahat olun abiler ablalar. faşist andımız kaldırıldı faşistlerin elinden topraklar asıl sahibine verildi faşistlerin koyduğu isim düzeltildi faşistlerin bulduğu harfler elhamdüllillah qwx ikmali ile kemale erdi. yoksa size ne islam harflerinden alaturka saatten hicri takvimden cuma vakti iş yapmanın haram olmasından? size ne bunlardan başörtüsü serbest ya ona bakalım! rahibelere de serbest Allahtan hıristiyan rahibeler de başını kapatıyor yoksa halimiz yamanmış.

(bkz: yaman demokratmışsın delikanlı)
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.