epic games store

her 15 günde bir bedavaya oyun veriyor. bu verilen oyunların gerçekten çok oyun oynamış ve oyundan anlayan editörler tarafından seçildiğini düşünüyorum. ucuz ama emek verilmiş oyunları veriyorlar. bu arada büyük oyunlardan detroit become human'ı şu an 20 liradan satıyorlar.
devamını gör...
piyasada yerini sağlama almak isteyen oyun satış sistemi. steam o denli piyasaya hakim ki karşısında ezilmemek için önemli oyunları bedavaya veriyorlar. alan wake ve for honor ı bedavaya aldım. cidden beklentimin çok daha ötesinde bu oyunlar. bedava oyun denince akla saçma sapan oyunlar geliyor ama epic games adam akıllı oyunları veriyor. tebrik etmek lazım.
devamını gör...
bu hafta celeste ve inside gibi iki çok güzel oyunu bedava veren firma. arayüzü çok kötüdür insan oyunları kategorilere falan ayırır kullanıcı oyu istatistik falan koyar.
devamını gör...
ayın 14 ünde messenger adlı güzide oyunu veriyor bu bedava oyunları seçen her kim ise oyunlardan anlıyor ne zaman keşke şu da gelse dediğim bir bağımsız oyun olsa hemen veriyorlar.
devamını gör...
serbest piyasa ekonomisi canlandıran rekabeti arttıran güzel firma. şu sıralar pc uzak olsam da takdire şayan işler yapıyorlar.
devamını gör...
patron çıldırdı.
60 tl indirim kuponu veriyor ve 80 lira ve üstü oyunlarda bu kupon kullanılabiliyor, böyle bir oyun aldıktan sonra bir 60 tl'lik kupon daha veriyor ve böyle devam ediyor. bu arada bu 60 tl lik kuponları yılbaşı indirimleri sebebiyle zaten indirime girmiş oyunları daha da ucuza almak için kullanabiliyorsunuz. misal daha geçen ay 300 liradan satışa sunulan rdr2 bu kampanya ile 180 liraya alınabiliyor.
bir de yılbaşına kadar her gün bir beleş oyun verecek toplam 12 tane olmak üzere, çökün.
devamını gör...
steamde kovladağım oyunları nedense burad hiç kovaladım. hep karşılıklı bakışıyoruz ama konuşmaya bir türlü cesaret edemedim.
devamını gör...
yılbaşı indirimlerinde içimdeki otlakçılığı ortaya çıkarmış oyun platformu. her gün yayınladığı ücretsiz oyunu çıktığı an çaktırmadan sessizce kütüphaneye attım. nerede beleş oraya yerleş felsefesi bu oynayacağımdan değil ha. sonra steam ile aldatmaya devam ettim. 60 liralık indirim kuponumun hala durduğunu söylemiş miydim?
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar