erdoğan'a itaat farzdır

"ulul emri minkum" sizden olan ulul emr diyor. doğru söylüyor. kur'an-ı hakim bu günler için değilse ne zaman hüküm koyucudur?
devamını gör...
arkadaş siz farz diyince sadece 32 farzı mı anlıyorsunuz? başka farz yok mu? ayetin manası açık, bütün meallerde aşağı yukarı "ey o bütün iyman edenler! Allaha itaat edin, peygambere de itaat edin sizden olan ülülemre de (...)" (elmalı, nisa/59) anlamı veriliyor. bu ayet açıkça bizden olan emirimize itaati farz kılıyor.

şu anda bizden olan, içimizden olan kim?ortada islam dünyasının baskı ve zulüm görmesine karşı sesini çıkaran, ülkemizin kalkınması ve itibar kazanması için gayret gösteren erdoğan mı, yoksa her fırsatta islam'a ve müslümanlara darbe vurmaya çalışan, uzak bir ülkede yaşayıp ellerini buraya uzatıp darbe yapmaya kalkışan fetullah mı?

ne yapsın yani adam gerçeği söylemesin mi?

devamını gör...
cübbeli'nin zırvası. kur'an-ı kerim'in ayetlerinden haberdarız elhamdülillah. ulul emri'de biliriz. ancak; adil bir idareci olduğu vakit bu gerçek kendini gösterir. ben ortada adil bir idare ve idareci göremiyorum. tayyip erdoğan bu devletin seçilmiş cumhurbaşkanıdır eyvallah, bu sebeple saygımız var, lakin her yaptığı doğrudur deyip boyun eğmek ahmaklıktır. tayyip erdoğan'a dini bir kimlik yüklemenin manası yok. insanları aldatmayın.

unutmayalım ki bu günlere gelmemizde onun idare yönetiminin eksiklikleri ve tavizlerinin büyük rolü var. "soruları çalmışlar", "yerleşmişler devlete" deyip bu işi bilmiyordu zannedenler net maldır. sokaktaki adamın bildiğini devleti yöneten adamın bilmemesi mümkün mü? göz yumuldu. binlerce insanın hakkının gaspedilmesine ses çıkarılmadı. bugünlere gelindi. "kandırıldık" bu laflar manasız. eğer menfaatler çatışmasaydı, bugün hala hoca efendi diyecekti birçok kişi. toz kondurmayacaktı hizmet (!) hareketine. bunu göremiyor musunuz?

yarın öbür gün hdp çıkıp "kandırıldık" dese, eyvallah mı diyeceksiniz ey kandırılanlar.
devamını gör...
al sana bir cemaat daha!!!

devletin boşalan cemaat kadrolarına adayım diyor.
bak ben ve müritlerim senin emrinde diyor.

10 yıl sürmez bu itaatkar tavırlar sonra devlet bizimdir demeye başlar.
diğer cemaatte de aynısı olmadı mı?

ağzında siyaset olan din adamlarının hepsi menfaatçidir, şarlatandır, küfür içindedir.

devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar