bakara makara diyene tepki göstermeyen yandaşlarının bu defa da terim falan diye savunduğu saçmalık. Allah siyasetten şuurumuzu kapatmasın...
devamını gör...
sünnet kelimesi muhamasaqar camiada yarı mizahlı olarak adet manasına kullanılır. zaten anlamı da budur. kişinin hangi niyetle söylediğine bağlı bi şey tabii. ama böyle bi kullanım hiç yok değil. birinin sünneti demek hemen onu peygamber ilan etmek anlamına gelmiyor.
devamını gör...
başlığın değiştirilmesini hiç de hoş karşılamamıştım. zira erdoğan beyefendinin sünneti var biliyorsunuz ile tayyip erdoğan sünneti ifadeleri bir değil. bu iki başlığa yazan insanlar kesinlikle çok farklı duygu ve düşüncelerle yazıyorlar.

o yüzden başlığı eski hale getirene teşekkürler ve tebrikler.

not : başlığın değişmesi başlık taşıma vasıtasıyla olmuş ama illa ki iki başlık birleştirilmek zorunda da değil. millet erduvan beyfendinin sünnetinde gırgır geçerken, sevenleri de erdoğan sünneti başlığında bunun esaslarını ve faydalarını anlatabilir.
devamını gör...
bir zamanlar sanayağı demek margarinle eş anlamliydi. ayni hesap. adam sünnet dedi diye koca koca insanlarin ergen esprilerine duçar olduk. demekki tek basina akil yetmiyor, fikredebilmek de gerekiyor.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar