erdoğan dan damat açıklaması

olmadı reis. sen gerektiğinde davalara savcı olmuş birisin. sadeye suya tirit olmadı.

"siyasette bu temizliğin yapılmadığını iddia eden bunu somut olarak ortaya koyması lazım. hep söylerim, müddei iddiasını ispatla mükelleftir. kimse bu söyle! kalkıp istanbul büyükşehir belediye başkanı'nın damadını söylüyorsan, bu konu şu anda yargıyla alakalı. kalkıp denetimli serbestlik kararı vermiş, beraat vermemiş. dolayısıyla yargıyla alakalı bir sorun. bunu kalkıp da şu anda siyasi partinin içerisinde herhangi bir konumu olmadığı halde ak parti'ye fatura kesmeye kalkmak kimsenin haddi değil. önce bunlar kendi işleriyle uğraşsınlar." dedi. http://www.haber7.com/ic-po...
devamını gör...
topu taca atmıştır. denetim serbestlik sadece zenginlere mi, diğerlerinin ne suçu var. onları da salın.

bir de garibanları toplamayı bırakın, direk kayıtlarını alıp bırakın. madem memlekette yargı var adalet var. hepsini tutuksuz yargılayın, isteyen de kaçsın böylelikle!!!
devamını gör...
reis bu ak partililere yakında tekrar "muhterem x hoca efendi" dedirtirse şaşırmam. ak partililer kime ne tepki vereceklerini şaşırmışlardır sanırım, yakında kılışdaroğlu cehape, lobiler falan filan diye stres atarlar.
devamını gör...
utanç verici açıklama; o kadar utanç verici ki şimdi erdoğan karşımda olsa yüzüne tükürürdüm!

bakın bugün uzun zamandır birlikte vakit geçirdiğimiz tertemiz bir insan 28 şubat'tan kalma davası yüzünden tekrar içeri alındı! yarın mahkemeye çıkacak ve yargı ona da bu kavurmacı'ya tecelli ettiği gibi tecelli etmeyecek.. 15 temmuz girişiminden sonra bile, 28 şubat zulmüne direndiği için insanlar tutuklanmaya devam ediyor, bin türlü hukuksuzlukla tertib edilmiş davaları düşmüyor da bu fetöcüler serbest kalıyor... ve hâlâ aynı yüzsüzlük, aynı kelime oyunları!
devamını gör...
üst düzey fetö mensuplarını dışarı salmada birilerini cesaretlendirecek bir açıklama. hayır madem olay yargının falan ne diye savunmavari bir açıklama içine giriyorsun ? senin konumun buna uygun değil.

dışarı salınan ya da içeri alınmayan sadece damat mı ? yahu belki de tek suçu malumların sohbetlerine gitmek ve -onlara inanmış-kandırılmış birileri olarak- ufak miktarlarda parasal yardımı olmuş kişileri terör örgütü mensubu olarak görevden alacaksın içeri atacaksın ama ensesi kalın üst tabaka bir şekilde paçayı kurtaracak ? buna da ''fetö ile mücadele'' diyeceksin!

uyduruk din anlayışını eleştirdi diye diyanet işleri başkan yardımcısını görevden alın, dib başkanı mehmet görmez'e savaş açılsın, bilmem x cemaatinin (ya da cemaatlerinin) devlete yerleşmesine göz yumun, bakanlarınız filan; onları ziyaret ederek, irtibatta olarak buna cesaretlendirsin;

hasılı; fetö ile mücadele bir yanda dursun o zihniyetle mücadele falan edilmiyor. yahu torpil olayları, tanıdık-yandaş falan kontenjanından yükselmeler ayyuka çıktı. nerede adalet nerede ehliyet ve liyakat ?

bunlar dolaylı yollardan eleştiriliyor ancak muhatap olarak bir türlü akp ve erdoğan'a yönelmiyor hayret! ben yönetiyorum sanki devleti. baş önemli. ne demişler; kafa nereye biz oraya !
devamını gör...
bu tahliyenin millette uyandırdığı infiali siyaset ve erdoğan maalesef doğru okuyamıyor. kıl payı kazanılan referandum erdoğan'ın tek başına aldığı oylardan ibaretti onun da oranı ortada. bana göre fetö'ye karşı canını ortaya koymuş bir lidere bu cılız, silik tepki hiç yakışmadı. "yargıya müdahale ediyor" eleştirilerini ise hiç ipleyecek biri değil. kavurmacı tahliyesi fetöye karşı canını ortaya koyanları hayal kırıklığına uğratmıştı, erdoğan'ın tepkisi(zliği) bu hayal kırıklığını katladı. 2019 seçimi bu gidişatla çantada keklik değil.
devamını gör...
başka davaların yılmaz savcısı-tarafı olabilen sayın cumhurbaşkanımızın sözü.

akp li arkadaşlarıma Allah kolaylık versin, tevil zor iştir...
devamını gör...
fazla uzun uzun yazmaya gerek yok. 15 temmuz yargılamaları bu şekilde sulandırılıp bitirilecek. ha damat denetimli serbestlikle çıkmış ha akın öztürk. peki başarılı olsa o damat bugünün kabinenin x bakanı olsaydı ne olacaktı?
devamını gör...
yine hacli siyonist bizans keferelerinin diline dusmus. siz fetoyu beslerken iyi, biz serbest birakinca auvv oyle mi? 3. havalimanina asla engel olamayacaksiniz...
devamını gör...
hani geçen adamla dalga geçiyordum ben bizzat burada ve şuan tükürdüğümü kısmende olsa yalıyorum evet şu fox daki zibidi için konuşmuştum "bundan sonra sayın cumhurbaşkanı" diyecem diyordu bbende sarakaya alıyordum bu çocukla aynı noktada buluşmuş olmanın utancıda bana değil sayın cumhurbaşkanı na aittir...

kendisi islam.tarihini benden iyi bilir hazreti osman'ın kanlı gömleği hazreti ali gibi birisine dahi ne bühtanlar atılmasına sebep oldu ne olunmaz yaralar açtı bağrımızda...

birde mit müsteşarına operasyon çekerlerken yargı ya müdehale değil miydi yapılan sizin tarafınızdan...
devamını gör...
"tayyip şeriat getirecek!" diyip Allah'ın diniyle adeta dalga geçmesine ses etmeyenlerin bi damat hakkinda vaveyla etmesi garip. Allah'ın dini bu damattan daha mı değersiz?
devamını gör...
bu açıklama göstermektedir ki akp 15 temmuzu tepe tepe kullanacaktır.

yani 15 temmuz akp nin menfaatlerine hizmet edecek.

benim tanıdığım fetöcü bir polis var. bahane lazımsa eğer eşi ve çocuğu dışarda perişan vaziyetteler. kadın annesine gitse olmuyor kaynanasına gitse olmuyor. ortada kalmış durumda. para sıkıntısı da almış başını yürümüş. son duruşmada mahkemeye vekalet eden hakim ertelenmesine karar verilmiştir diyerek davayı temmuza attı.

adamın içerde olması haksızlık demiyorum. içinde bulunduğu oluşum bunu haketti. ama adamın talihsizliği topbaş'ın damadı veya adı bilinen bir zengin değil de sıradan bir polis olması.

e hani akp'nin dini bir yönü vardı. hak hukuk filan. akp nin dini bir yönü filan sadece siyasi menfaatleri var.

bak nasıl var?

çıkarsın filistin'e gidersin. aferim, oldu güzel yaptın, arkasındayız hadi verin oyları. seçim sözkonusu olmadığındaysa bana mı sordunuz giderken olur.

e şimdi süleyman demirel'e de çok laf söylememek lazım. demirel'e oy vermedik ama buna verdik. o zaman siyasetin ciğerini bilen demirel den daha mahir siyasetçiler varmış.

o seçim gelecek be reis. sen de haklısın ama bunu da unutturursunuz siz. işiniz bu lan sizin.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar