erdoğan'ı durdurabilecek tek kişi

ingiliz foreign policy dergisine göre meral akşener.

dergi "erdoğan'ın haremine girmeyi reddeden 'dişi kurt' onu yenebilir mi?" başlıklı yazıda meral akşener'i dişi kurt olarak tanımladı.ekleme: bi dakka ya. erdoğan'ın haremimi varmış. vay anasını be iyice sultana bağladı desene. ülkede neler dönüyormuş. meral ablanın hep mağduriyet yaşamasının nedeni de buymuş demek. vay anasını aydınlandım.
devamını gör...
--- alıntı ---

erdoğan'ın haremine girmeyi reddeden..

--- alıntı ---

şu algı manipülasyonuna bakar mısınız? bilmeyen ingiliz bunu okursa ne düşünür? "hmm erdoğan'ın haremi varmış.. ama bu kahraman kadın.." diye düşünmez mi?

bunların ağızlarından dökülen buysa kalplerinde gizledikleri nefret nasıldır, hayal bile edemiyorum.
devamını gör...
"zırhlı milliyetçi büyükanne" benzetmesine hayran kaldığım tespit. adam harem kuruyor ve büyükanneleri topluyor düşünsenize. düpedüz sapık demişler erdoğan'a. baya bildiğin sapık demek bu. valla.
devamını gör...
alenen gösterdikleri çaba sayesinde ne olduklarını ve kuklalarını bize tekrar tekrar hatırlattıkları için aslında sevinmek gerek. öğrenmenin en iyi yolu bol tekrardır zira.
devamını gör...
kendine yedirip de şu yazının kaldırılması için hareket geçmemiş kişi ise aşağıda yazdıklarımın az geleceği kadın kişidir.
meral akşener kişisinin eminim bir piyasası vardır ama nereye açtıysa tezgahı bu taraflarda alcı bulamadığından reklamı başka yerlerden geliyor.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar