bir gözlemin ürünüdür.
tabi iki taraf da, yani,
erdoğan dindarları, kılıçdaroğlu atatürkçüleri çantada keklik gördükleri için karşı taraftan seçmen kapma derdine düşüyorlar.

yapmış oldukları açılımlar da bunun bir göstergesi aslında. uzun bir süre tayyip erdoğan'ın atatürk dememesi malumunuz. kılıçdaroğlu'nun da dindar kesim üzerinde farklı açılımlar yaptıklarını hatırlarsınız.

erdoğan chp'nin atatürk'ü siyaseten kullandığını,
kılıçdaroğlu da erdoğan'ın dindarlığı siyasete alet ettiğini her fırsatta dile getiriyor.

o değil de bu gidişle her ikisi de dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olmak gibi bir durumla karşı karşıya kalacaklar gibime geliyor.
devamını gör...
Allah buyuruyor ki siz onlardan olmadıkça onlar sizden razı olmazlar. tayyip m. kamal tişörtüyle de gezse bir tane kemalist seçmen kapamaz. diğer tarafta efendimiz onlar keler deliğinden geçse siz de geçeceksiniz buyuruyor ve görüyoruz ki bugün müslümanlar bunların girdiği her deliğe giriyorlar. başörtülüleri ltbgbtbtbgt gösterilerinden, meyhanelerden topluyoruz artık. sırf trabzonlu diye chpliye oy verenler. tayyip çok yiyior ya diyip chp ve onun bloğuna oy verenler. küfre "saygı" duyanlar. ohooo müslümanlar ölmüş ağlayanı yok.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar