topuzun ayarının olmadığının göstergesidir. yanında fetöcü de ilan edilirler böyle giderse. hatta Allah muhafaza seçimde galip gelmezse kendi partisine oy vermeyen herkes pkk'lı ilan edilebilir.

zaten bu ithamlar var diyecek olanlara da şunu söylemek isterim. evet bu ve buna benzer ithamlar resmi olmayan ağızlardan yandaş medya üzerinden zaten işleniyordu fakat ülkenin başı olan cumhurbaşkanı'nın direkt olarak böyle bir söylemde bulunması bence facia.
partili cumhurbaşkanı çok kötü bir şeymiş.

--- alıntı ---

cumhurbaşkanı ve ak parti genel başkanı recep tayyip erdoğan, ankara keçiören'de toplu açılış töreninde konuşuyor.

erdoğan'ın açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

son günlerde türkiye'de bir oyun oynanmaya başlandı. patlıcan, domates, salatalık... fiyatları tırmandırmaya başladılar. bu bir terör estirmeydi, buna karşı nasıl gabar'da tendürek'te inlerine girdiysek gıda terörünü estirenlere karşı tanzim satışlarla bugün itibariyle ucuz ürünü satmaya başladık. fiyatlar neredeyse yarı yarıya inmiş vaziyette. sebze ile sınırlı kalmayacak, temizlik malzemelerinde buna gireceğiz.
Kaynak


--- alıntı ---
devamını gör...
erdoğan'a göre terörist olgusu bildiğimiz anlamdaki terörle alakalı değil. beğenmediği her insan terörist olabiliyor çünkü onun ideal dünyasındaki düzene uymayan her insan o düzeni terörize etmiş oluyor. konu bence bundan ibaret.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar