bir de ne görsünler erdoğan ile beraber iftar yaptık diye gidin sizi ondan iple ayırsınlar. aramıza kara kediler girdi tuh.

valla haberde gördüm şimdi baktım da komik bir şerit olmuş. vatandaşla erdoğan’ın arasına utanmasalar emniyet şeridi çekecekler. bu nedir aga? manası nedir bunun? imtiyaz kapitülasyonlarla bitmemiş demek ki.

Aramızda ince bir fark var reisle

devamını gör...
o değil şerit çekilen yerin gerisinde ibrahim kalın da var. onunla da arasına şerit çektiyse demek.

şaka bir yana fetöcülerin provokasyon amaçlı haberlerini buraya taşımak doğru değil. google'da aradığınız zaman doğrudan fetöcü sitelerde çıkıyor. belli ki basın için çekilmiş şerit çünkü gazeteciler yığılmış şeridin dibinde. lütfen rica ediyoruz böyle saçma sapan şeylerle gelmeyin. varsa adam gibi eleştiriniz onlarla gelin.
devamını gör...
olması gerekendir arkadaşım.

kimse kusura bakmasın ecevit'in 82 kartalı makam aracı yapıp Allah'a emanet gezdiği günlerde değiliz. en ufak bir güvenlik zaafı oluşsa o iftarda , o şeriti meriti unutup herkes nerede güvenlik önlemleri diye zırlar durur. sev ya da sevme sonuçta türkiye cumhuriyeti cumhurbaşkanı'nın basit bir güvenlik zaafiyetine kurban gitmesinin hesabını hiç kimse veremez. geçin böyle ucuz numaraları.
devamını gör...
çok büyütmediğim mesele zira burası türkiye.
bir japonya halkı bilinci olmadığı için bizde ve insanımız bazen sevgilerini hayvani bir şekilde gösterdiği için yadırgamadım.

öte yandan basın mensupları için de olabilir lakin yine de hoş bi görüntü değil.
devamını gör...
ıstırmak isteyenleri engellemek amacıyla çekilmiş bir şerittir. şerit çekmediler mi birisi alana zıplıyor, sonra sahneden aşağı uçuruyorlar, sonra olay oluyor.
devamını gör...
güvenlikten ziyade basın için çekilmiş bir şerit gibi duruyor. günümüz teknolojisini düşündüğünüzde güvenliği böyle bir şeritle sağlayamazsınız çünkü. üstelik gayet makul, aksi takdirde gazetecilerin bir hengame çıkarması çok muhtemel olurdu.

yani basına kapalı bir iftar olsaydı bugün üzerinde konuşmayacağımız bir şeritti bu bana göre. argüman olarak erdoğan'ın defalarca halkın evinde yer sofralarında yediği yemekleri örnek göstermeye bile gerek yok. böyle bir şeritle pis * halkı kendinizden ne kadar uzak tutabilirsiniz ki? adam istese vahşi gibi atlar şeridin üzerinden *.
devamını gör...
şerit önemli hacım. üstün teknoloji ürünü ya da okunmuş üflenmiş falan. en küçük bir güvenlik zaafiyetinde şerit devreye giriyor. yoksa, o işler sizin zannettiğiniz gibi değil.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar