erdoğan ın rahat rahat küfür etme sorunsalı

askerimizin içine sızmışŸlar, meclisinde var,
polisin içine sızmışŸlar, emeklisinde var,
siyasetin içine sızmışŸlar, emeklisinde var,
yargının içine s..çmışŸâ…(!) sızmışŸlar, emeklisinde varâ…

sözler rte ye aittir. ilahi tayyip alem adamsın.

edit: maalesef sözlükte sorun var. link veremiyorum google da tayyip ve malum kelime olarak aratılırsa metacafe ve youtube linki var. isteyen izleyebilir.
devamını gör...
sözlükte ne kadar boş beleş adamın olduğunu gösteren sorunsal. bi sözlükte eğlenceden ziyade ideoloji manyaklığının ne boyutlara geldiğinin en açık göstergesi olan sorunsal. başlığın altına entry girmek yerine yazamamanın verdiği o acizlik duygusunun aksiyona dönüşmüş halinin veriler eksi puanlar olması ne kadar da gariptir. olum bende sizin gibi kuyruk acısı, aşağılık kompleksi taşısam bende kalkıp aksi bi düşünceye eksi veririm. az önce yaptığınız gibi maalesef entrynin kalitesine göre artı, eksi veriyorum.
devamını gör...
araştırmaktan aciz, bişeyleri bilmeden konuşan. sözlüğü kullanma kapasitesi mesaj yazmak ve ''canlı olarak izlediğim bi program hakkında'' hayat felsefesi " ağbi adam canlı yayında dermi böyle şeyler", " o adam öyle şeyler yapar mı lan, 10 numara adam o" dan ibaret olan insanların ayar vermeye çalışması ne kadar da dramatik. sen hayatında espri diye bişey duydunmu. hani şakalar komiklikler. niye kaldıramıyosun böyle şeyleri de tutup hıncını benim karmamdan alıyosun. aciz misin sen. önce bi sor bende sana açıklıyım bunu, ahanda linki burda diye linkte veriyim. ne siyasetle işim olur ne de, takım tutar gibi parti tutan, eleştiriye kapalı tıfıllarla. zaten insan olan açık açık yazar fikirlerini paylaşır, eksi butonuna basıp mouse eskitmeye çalışmaz.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar