gerçektende yok artık denecek durum. lan o mitinglere çoluğunu çocuğunu alıp gelen var ve sen vahşet görüntülerini izletiyorsun. ne yani mesaj bize oy vermezseniz sonuç bu olur mu. saolsun reisimizin oy için yapmayacağı şey yok.haber
devamını gör...
evladını teröristlere kurban vermiş acılı bir anneyi miting meydanına çıkarıp ev anahtarı takdim edip alkışlanan bir insan için oldukça normal olan hareket . diğer sağlıklı mantıklı insanlar içinse korkunç bir şeydir bu yapılan .keşke her şey bir kabus olsa ve uyanınca sona erse ...
devamını gör...
bir yorum yazdım buraya sonra sildim. ölen insanlar üzerinden siyasi içeriğe kaçan bir tanım girmeyeceğim. bu konu siyasi mitinglerin vb. çok üstünde bir konu. kimsenin ölümü üzerinden siyaset devşirmeyi ben kendime yakıştıramıyorum.
devamını gör...
yakışmamış hareket.. olmadı reyiz. youtube bile görüntüleri kaldırırken senin bu vahim olayı seçim meydanlarında üç beş oy uğruna kendi leh’ine kullanman acizlik ve basitlik örneğidir..
devamını gör...
bu siyaset değil.
o masum şehitler üzerinden oy devşirmektir.

ellerim ayaklarım titreyerek izleyebildiğim, salaklaştığım, gün boyunca bön bön düşündüğüm, yemeği zor yediğim, hakkında bir şeyler yazmak isteyip yazacak kelime bulmaktan aciz kaldığım bir cuma yaşatmıştı bana.

şimdi seçim meydanlarının malzemesi olmamalıydı.
üzüldüm.
en acı olanı da görüntüleri izletip, "bize oy verin" demesidir.
kahroldum...
devamını gör...
iyi de, bu görüntünün müslümanlar'ın malını özelleştirerek, hristiyan ve yahudi firmalarının taşeronlarına devredenlere ne faydası var ki?

hristiyanların ve yahudilerin pazarı olduk nihayetinde. biz üretsek adamların ürettikleri mal ellerinde şişecek, biz üretsek yeraltı kaynaklarımız ülkemizde kalacak, biz üretsek enfal 60. ayet gerçekleşek, biz üretsek o katliam olmayacak erdoğan baba, yapma bunu! laikçilerin körelttiği beyinlerle dalga geçmektir bu görüntü.

biz burnumuzun dibindeki suriye katliamına bile engel olamadık.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar