erdoğan ve üstler meclisinin büyük planı

osmanlının kuruluşundan bugüne dek süregelen ve varlığına hep inandığım yüksek istişare / strateji heyetinin türkiye üzerinde etkisi , ülke sınırlarıyla kalmayıp tüm islam coğrafyasını yakından ilgilendiren kısa ve uzun vadeli planları/kararları dönemsel olarak işlevini korumaya devam ediyor.
daha anlaşılabilir olmak için heyete , ister ‘ak saçlılar ‘ ismini takın , ister ‘birileri’ deyin, ister ‘dedeler’ deyin. nerede yaşarlar,kimlerdir bilemem fakat aktif siyasette yer almadıklarından emin olduğum bu heyet mes’eleyi bütün olarak ele alarak milletin evet dediği siyasi liderlere yön vermekte.
bundan 9 sene önce tanımadığım yaşlı bir amca sohbet ederken ' evladım osmanlı bunlara 100 yıl süre verdi. süre doluyor 'ifadelerini kullanmış olması son 60-70 yıl içerisinde ülkemizde yaşanan siyasi olayların neticesinde nelere gebe kalındığını ortaya koyuyor.
osmanlı’nın süre verdikleri elbette ingilizlerden başkası değildi. ingiltere’nin hindistan rüyası osmanlı devletinin sonunu getirse de fatih’den ertuğrul’a , alpaslan’dan rasulallah’a kadar uzanan istişare geleneğinin bozulmamış olması umutlarımızı daha da diri tutmakta.
tarih ;
dîni , kisve edinerek
türkiye cumhuriyeti devleti ve türk islam ülkelerinin kılcal damarlarına kadar sirayet ederek kontrol altına alan, , siyasi ve bürokratik bağımsızlığına / gücüne inanan amerikan menşeili fetö ‘nün içine sızıp, o’nu lav eden r.tayyip erdoğan’ı , büyük oyunun başrol oyuncusu olarak yazacak.
osmanlı subayı m.kemal atatürk’ün ölümünden sonra bağımsızlığımızı kaybettiğimize inandığım ülkemizin sinir uçlarına dokunarak, nokta isimler belirleyen, (ister kabul edelim ister etmeyelim )
tsk , emniyet ,eğitim ,yargı ve bütünüyle bürokraside çok güçlü olan yapı , ak parti dönemi ile ön saflara çekilerek deşifre edildi. onların dünyasında her şey yolunda giderken attıkları her adımın ,atadıkları her adama verilen yolun yem olduğunu anlamaları zor olmadı.
fetö devletin içine mi sızmıştı ?
-hayır !
100 yıldır devleti idare eden zaten onlardı.cıa ajanı olup ülkemizde başbakanlık yapan siyasileri unutmayalım !
siz hangi strateji ile gizliliği esas almış bir yapılanmayı deşifre edebilirsiniz ?
düşünmek gerekir.
hakimler,savcılar,subay/astsubaylar , emniyet müdürleri,komiser,komiser yrd.,polis memurları,öğretmenler,sivil toplum örgütleri, yardım kuruluşları,siyasiler,bürokratlar
tüm bunların örgüt ile bağı olup olmadığını soru cevapla öğrenmeyi düşünmediniz umarım !
çok basit gidelim
bir il’in milli eğitim müdürüsünüz
size bağlı ilçe eğitim müdürleri ve okullarında bu yapılanmanın farkındasınız ancak kimlerin bu yapı içerisinde yer aldığını bulmanız neredeyse imkansız.
bodoslama dalarsanız bakan veya müsteşar tarafından görevden alınma riskiniz var. peki nasıl hareket edersiniz ?
yapılanmadan olduğunu düşündüğünüz bir kişiyi ilçe milli eğitim müdür olarak atarsanız bakın neleri tespit etmiş olursunuz .
1-atadığınız ilçe milli eğitim müdürü’nün atadığı tüm okul müdürleri
2-atanan okul müdürlerinin atadığı tüm müdür yardımcıları
3-atanan müdür yardımcılarının ilgili olduğu öğretmenler
4-müdür yardımcıları tarafından ayrıcalık tanınan öğretmenlerin diyalog kurduğu aileler, evlerine gittiği öğrenciler

devam edelim.

tuskon ! ( türkiye işadamları ve sanayiciler konfederasyonu )
tuskon neydi ? fethullah gulen'e gonul vermiş işadamlarinin kurmuş oldugu dernek.peki dönemin basbakani yurt dışı gezilerine giderken neden tuskon a kayitli işadamlarini da goturuyordu?
çok basit degil mi !
tuskon yakın markaja alınarak , fetö ile bağı olan tüm işadamları tespit ediliyor .
binevi orgutun finansal ayagini gormeye çalisiyordu.şuan tamamına kayyum atanmış durumda.

aktif eğitim -sen ! ( aktif eğitimciler sendikası )
aktif eğitim - sen ,fetoye gonul vermiş ögretmenlerin olusturdugu bir sendika idi. hani soruyoruz ya ' madem sendikaya üye olmak suçtu neden 3 yıl açık tuttunuz ? '
çunki mesele fetonun egitim'deki ayağını aktif tutarak bağı olan öğretmenlerin kendi kendilerini deşifre etmeleriydi.
sonuç olarak aktif-sen ile fetonun ogretmenleri , tuskon ile de işadamları ( finansal ayağı ) günyüzüne çıkmıştı.
aynı taktiği yargı, askeriye ve emniyette düşünün !
ve şimdi yazının başına dönelim ‘’ tsk , emniyet ,eğitim ,yargı ve bütünüyle bürokraside çok güçlü olan yapı , ak parti dönemi ile ön saflara çekilerek deşifre edildi. onların dünyasında her şey yolunda giderken attıkları her adımın ,atadıkları her adama verilen yolun yem olduğunu anlamaları zor olmadı ‘’
ak parti ile fetö güçlendi mi yoksa oyuna getirilerek deşifre mi oldu ?
elbette deşifre oldu ve tasfiye süreci de sadece türkiye sınırlarında kalmayarak diğer türk ülkelerinde eşzamanlı olarak başlandı.
fetö ‘yü türkiye sınırlarından çıkarın !
pkk,dhkp-c,fetö,ışid gibi terör örgütlerini yöneten ve yön veren aynı masanın insanlarıdır.
şuan verilen mücadele sadece fetö’nün tasfiyesi değil ülkemize sirayet etmiş küffarın tasfiyesidir .
tarih ;
kürtleri ve kürtlüğü kisve edinerek
büyük israil’in güvenliği için kurulan ve ülkemizi işgal etmeye çalışan ermeni asıllı pkk terör örgütü’nü , çözüm süreci ile oyalayıp dağdan şehire çekerek imha eden ve kendi silahı ile vuran r.tayyip erdoğan’ı yazacak. (pkk neden şehre cekilmek istendi ? ayrica yazariz)
heyet
erdoğan liderliğine diriliş ismini koydu !
bugün islam coğrafyasının neredeyse tamamı erdoğan’ı lider olarak kabul etmiş ve umutların diri kalması için başkan demekte.
türkiye prangalarından sıyrılıyor ve yeniden doğuyor. türkiye asıl sahibine iade ediliyor.
süleyman soylu ve numan kurtulmuş’un ak parti’ye katılması
devlet bahçelinin kritik yerlerde ak parti lehine kararlar alması
erdoğan ‘ın liderliğinde yeniden büyük türkiye’nin kabulüydü.
çünki osmanlı sahipsiz değildi
ve süre dolmaktaydı…
r.tayyip erdoğan’ın uykuda olan bu millete bıraktığı en büyük miras şüphesiz özgüven ve umuttur,cesarettir,benliktir..
hasılıkelam
tüm uyayanlari uyandırmak için bir uyanık yeter !
devamını gör...
birbirleriyle irtibatlı olmayan çok sayıda türk boyunun stratejik şekilde anadolu'ya göç etmesinin milletin bekası için organize olmuş bir üst otorite tarafından gerçekleştirildiğine inananlardanım. daha birçok başka hadise gibi... ancak günümüzde böyle bir otoritenin varlığı çok da mantıklı gelmiyor.
devamını gör...
tanimi okurken pembe gomlekli dans eden abiyi ilk defa izlerkenki saskinligimi yasiyorum sanki. bu nedir aga? fizige kimyaya biyolojiye aykiri. ayrica kimse rte ye baskan demiyor. ya reis diyorlar ya da basgan. yaziyonuz bari dogrulari yazin.
devamını gör...
bu üstler meclisi ak saçlılar filan; bu hayal ürünü üst yapının tasarlayıcısı deist ve azılı bir islam düşmanı olan orkun uçar'dır. derin imparatorluk kitabında işler. bir de kurtlar vadisi'dir, onun da senaryobaşısı soner yalçın'dır.

(bkz: yahudi lobisinin cumhurbaşkanlığı sarayında ağırlanması)

(bkz: akp nin yahudi lobisine 65 milyon dolar ödediği iddiası)

(bkz: rte'nin her abd ziyaretinde ilk toplantısını yahudi lobisi ile yapması)

HEM YAHUDİ LİDERLERLE HEM DE KISSINGER, BLOOMBERG, ROTSCHILD'LA BULUŞTU

sırada yahudi lobisi var. onu da çökertirsek tamamdır!
devamını gör...
üstler meclisi derken hepimiz biliyoruz erdopan üst meclis değil. misal fetö muhabbeti bu muhabbette ben şu fikre kapılabilirim rahatlıkla, neymiş tuskon gibi oluşumlarla markaja alınmış öncelikle kullandığın madde sır değilse formulünü ver aga.


cemaat diyorum, fethullah gülen cemaati bu ülkenin en kalabalık dini oluşumudur. kalabalık olmasından kaynaklı maddiyatçı tiplerin hatta zamanında ak partiye yeni giriş yapan fırsatçı insanların kendilerini sağlama almak adına cemaatçilerin sohbetlerine gittiğini hepimiz biliyoruz. kayıtsız şartsız bu gerçektir. akp gençlikkolları başta alayı bu oluşumun sohbetlerine gitti genellemiyorum ama çoğunluyorum sürekliliği olmasada ziyaretlerini esirgemeyenleri biliyoruz, neden? ak parti standında ön sıralarda yer kapmak amaç.

ak parti dönemine kadar cemaatçiler dahil dindar kesimin çektiği sıkıntıları sabit ve eşit değil bir oluşum olmasından dolayı başta fethullah gülen cemaati olmak üzere nurcular, süleymancılar, sofiler alayı markajdaydı. süleymancıların demokrat takılması mevzusu var o zamanlar, nurcuların oy vermemesi falan bunlar bilinen gerçekler. en iyi oy çıkacak pohpohlanacak grup belliydi şanslarını denediler, küçük jestler sonrasında destek olmalar, kaynaşmalar bunlar markaj olamaz hajit! markaj dediğin rakibe yapılır, rakibe jest yapılmaz veya gizli bir kontrol sistemi ile jest yapacaksan o jestler ülkeyi etkileyecek jestler olmaz sorarlar lan adama, cemaatciler soruları aldı mı? jest miydi? cemaatçler ne kadar alabilecek devlet başları müsade etmedikçe, nasıl girecek nasıl bağ kuracak bir düşünün?

ak partinin tam anlamı ile kendi hükümdarlığını kuramadığı istediği gibi at koşturamadığı zamanlar akp ve yöentimi büyük düşündüğü içinküçük şeyleri cemaatcilere yedirttiler, şımarttılar, küstahlaştırdılar kendilerinin hamuuyla götürmeleri için oluşacak ortmaı bekleyip kazıda tavuğuda cemaatcilere verdiler sonra ne mi oldu? hamuduyla yemenin ortamı oluştuğunda gözlerine kadar hakka ve pisliğe bulaşmış insanların antipatisini toplamış cemaati günah keçisi ilan edip, sıyrıldılar,

(bkz: kandırıldık)

markaja alınan bir gruba insan nasıl kanar anlamış değilim hala. bu olay ve açıklama ikiyüzlülüğün ta kendisidir.

bomba patladı cemaat, eylem oldu cemaat, o oldu cemaat, bu odu cemaat... hamuduyla götürenler sizide hamuduyla kandırmaya, gözlerinizin boyanmasına alıştırıverdiler.

biraz sorgulama yeter.

ülkemizin üst mercilerle yönetildiğini defalarca söyledim, dünya üzerinde amerika ve yahudi döllerine biat etmeden bir ülkenin başına geçemezsiniz. bu dünya üzerinde ithalat ihracattan öte maddiyatını çoktan elde etmiş be elde güçlerle dünyanın siyaetini ellerinde tutanlar olduğunu biliyorsunuzda bizim ülkeye etki etmediklerini düşünüyorsanız sizde iki yüzlüsünüz. efendim rei amerikaya kafa tuttu, tutuyor. la yörü git bu ülkenin aşına kimg geçerse biat edecek bu yüzden bu ülkede siyasilere bağlılık bir sürü insanın hakkının yenmesine sebeptir.

ee şimdi reis amerigaya şöyle yabdı, yahudi döllerine lafı beyle çahtı....

hıhımm tabi

kafa tutmayı deneyen orta asya ülkesi yönetiilerivi hatırlayın sadece saddam kafidir.görmeniz için. meral ablacılar meral ablanız muhalefet olmaktan öteye gidemeyecek kafanıza sokun, ya biat edecek tayyip erdoğan'ın yani eskiyen kanı tazesiyle değiştirecekler yada biat etmyecek muhalefet olacak veya olası tehlikeli güç haline gelmesi durumunda ise;

(bkz: muhsin yazıcıoğlu)

evet muhsin yazıcıoğlunu fetöcüler falan öldürtmedi, siyasi olarak tehlike oluşturmasına binaen birilerinin kontrol mekanizması bozulmasın diye birilerine öldürtüldü milliyet, millet ve din diyerek dürüstlüğü ile güç elde eden bir siyasiden bahsediyoruz neticede.


üstler meclisi öyle türk falan değil ha kandırmayın oğlum milleti lozanda 2023 te falan bitmiyor. yahudilere uşaklık edip bu durumlarına saklayanlar arada da insanları kullanıp, fırsatı değerlendirip, sonra o insanları pisliğe bulaştırıp insanların nefislerine oynamayı bilen insanlar var üst meclisler dediğinizde. cemaatciler öyle ajan falan değil, fırsat değerlendirmeyi seven, çıkarcı siyasi gücü görünce daha da şımarmış, bunu fırsat bilip birilerinin ekmeklerine yağ sürüp tuvalet kağıdı kullanılıp atılmış insanlar, şımarıklıklarının ve islama uymayan o şımarıklıklarının bedelini kullanılıp atılarak onca pisliği üzerlerine çekerek ödüyorlasi , insanların hakkına girerken, siyasi güçlerle raksederken islam emberini terk edip bunuda punduna getiriken iyiydi şimdi şimdi kendilerine takılmış kulplarla ödüyorlar bu ilahi adalettir diğer insanları ve müslümanları düşünmeyenlerin hazin sonudur. aynı hazin son başkalarını da bekliyor bu noktada cemaat en birincil örnektir ikincil ve üçüncül olarak bile bile fırsat için ak partiyi destekleyenler ve ak partilieri göreceksiniz.

üstler meclisi de eskiyenleri yenileri ile değiştirecektir bir gün.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar