ergenekonun savcısıyım diyen başbakan

arkasında durduğu savcılarca sırtından hançerlenmiş başbakandır. bir de utanmadan başbakanın zamanında verdiği desteği çelişki gibi göstermeye çalışıyorlar.
devamını gör...
dünyanın en büyük çakallığı dahi olsa bu sözler başbakan tarafından dile getirildiği için savunulur bir tarafı yoktur...

başbakan bu sözü söylemiştir...

başbakan olarak hem yasama ve yürütmeyi götürüp hemde yargıya müdahele edersen birgün yediğin hurmalar olarak tırmalarlar adamı...

büyük lokma ye ile başlayan söz geldi aklıma birden...

bir anlık nefretinden kurtulursan afilli cümleler kurabiliyorsun bak şakirt..dua et sirillo emmine...(bkz: şaka lan şaka)
devamını gör...
evet, üstte hayranı olduğum yazar kardeşimin de belirttiği gibi, ortada "sırtından hançerlenmiş bir başbakan" var.

bakın bu aldatılma değil. kandırılma değil. aldatılma da değil. reis-i cumhur zaten sık sık dile getirir; ne aldatan olduk ne aldanan olduk diye.

burada resmen bir sırtından hançerlenme var. bıçak da değil. hançer.
devamını gör...
kendileri hançerlenirken başkalarının hançerlenmelerine sadece ve sadece hançeri iteklemek üzere davranış sergileyen siyasilerin savunamayacağı mevzudur.

not: ülke iç siyasetinde olan onca olumsuzluğun hiç birini kabul etmeyen siyasilere kati ve kesin şekilde ön yargı ile olaylardan sıyrıldıklarını ve sıyrılma çalışması içinde oldukları algısından bu şartlarda uzak kalabilmek mümkün olmadığı için ak parti seçmenlerince ve parti yönetimince savunulacak kısmı yoktur. bu durumu savunanların fetöcüler gibi ülkeye zararlı olguların savunuculuğunu yaptıklarını beyan ederim. her önüne gelene fetöcü diyenler düşünsün.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar