ergun göknel

karısına boşanma davası açmasaydı hiç bir şey olmadan yaşamını devam ettirbilirdi. hırsızlığın adına da yolsuzluk konulmuş, yollu olursa, kılıfına uydurursan, hırsızlık olmaz mantığında bir kelimedir.
devamını gör...
1993 yılındaki iski skandalının baş aktörü; bu nedenleshp'ye seçim kaybettirdiği söylenen ergun göknel, 'yolsuzluk'tan 5 yıl hapis yatan dönemin iski genel müdürüdür.

kendisinden 29 yaş küçük olan sekreteri feray karvar’la olan ilişkisi yüzünden eşinden ayrılmak istediğinde eşi, paranın bulunamayacağını ve evliliğin devam edeceğini düşünmüş ve telaffuzu bile zor bir parayı nafaka olarak istemişti. ergun göknel bir belediye bürokratı maaşıyla (!) anlaşmalı boşanmak için eşine tazminat ödemeye hazırdı. olan biteni yıldırım çavlı'ya anlatan nurdan erbuğ çavlı'nın konunun üzerine giderek iski’de olup bitenleri türk siyasi tarihinin en büyük yolsuzluk skandalı olarak gün yüzüne çıkarmasına vesile olmuştu.
devamını gör...
1993 yılında neden olduğu iski skandalı dolayısıyla shp'ye seçim kaybettiren ve yolsuzluktan 5 yıl hapis yatan dönemin iski genel müdürü.
devamını gör...
adamda nasıl bir cazibe varsa eşi nurdan erbuğ'u boşayıp 30 yaş küçük sekreteri feray'ı aldı. hapishanedeyken de başka sevgili bulup feray'ı terketti. en son hapisten çıkınca farklı bir kadınla evlenmişti. demek ki cazibesi kelliğinden geliyordu. kendisi chp'nin ve istanbul'un jason statham'ıydı. giderayak nurettin sözen'i de yakmıştı.
devamını gör...
iski skandalının baş suçlusu. kurumun ihalelerini kendi kurdurduğu firmalara vererek şeytani zekasını göstermiş uzun bir süre parayı hamuduyla götürmüştür. sekreteriyle olan ilişkisi yüzünden karısı tarafından ihbar edilmeseydi belki daha çok para kaldıracaktı bu işten ama durması gereken yeri bilmedi.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar