erkan tan

yıllar yılı cenk eren ile nükhet duru arasındaki kankalık gibi emektar sunucu kankası mehpare çelik ile trt'de sabah programı sunmuşŸ, yolu trt'den ayrıldıktan sonra tv8 transfer olup aynı istikrarı bu kanalda da yakalamışŸ halkın arasına karışŸmayı, halktan biri olmayı çok seven güleryüzlü sunucu.
devamını gör...
ramazan ayında sultanahmet meydanında görme ihtimalinizin çok yüksek olduğu sempatik sunucu.
devamını gör...
tbmm deki Madde bağımlılığı ile mücadele edenlere katkısı bulunanlar için verilen ödül töreninde "Bu ülkede ilericiliği ve çağdaşlığı resmi veya özel davetlerde alkollü içki içip içmemeye indirgeyen sapık bir zumre var bunlarla nasıl mücadele edeceksiniz bilmiyorum" diyerek chp li bazı vekillerden tepki alan * konuşma sonrası yanına yaklaşan bir chp li vekil tarafından "sapık diyemezsiniz" denilen karşılında chp li vekile "Siz de mi onlar gibi düşünüyorsunuz sayın vekilim" diyerek ayarın kralını veren tv 8 haber ankara proğram müdürü. görüşlerinden dolayı kendisini kutluyorum ayrıca.
devamını gör...
en son yaptığı açıklamayla sipsi sözlük davarlarını epeyce bir hoplatmıştır kendisi.
devamını gör...
süper bir adam. şu an başladı ramazan programı. * saç ektirmiş gözden kaçmadı.
devamını gör...
adamda öyle abuk bir tarz var ki istersen dünyanın en ciddi konusunu konuş, yumuşar yılışır gidersin.
devamını gör...
tv8'de erkan tan la başkentten programını yapıyor. bu sabah ki konukları arasında iki tane parti başkanı olmasına rağmen adam hal ve hareketlerinden zerre taviz vermiyor konuğu döver gibi program yapıyor mübarek. ha bi de bağırarak konuşması var o da ayrı bi terane.
devamını gör...
yenişafak gazetesi yazarı. 28 nisan'dan beri!
devamını gör...
an itibariyle*** beyaz tv'de "son söz" programında şamil tayyar'ı ağırlıyor. harikalar.
devamını gör...
iğrenç bir sunucu, iğrenç. beyaz tv'de ramazan programı sunuyor, hem de bizim parktan. bu kadar maneviyatsız, birikimsiz, hödük birine neden program yaptırırlar anlamıyorum. adam kıtlığı mı vardı acaba! hasan tahsin usta' ya kentsel dönüşüm projesiyle ilgili şikayetimin ardından bir de bu adamı şikayet eden notu yazacağım bu gidişle!
devamını gör...
aksiyon dergisine verdiği röportajla hükümete ilk yanladığı zamanları bilirim. tabi, o zamanlar, hükümet ile cemaat cancişliği hüküm sürüyordu.
devamını gör...
daha ismini okur okumaz o sadece ona özgü kötü mü kötü konuşması kulağımda cinladi.
nütfen az ötede oyna nütfen.
ızledigim filan yok ama kanalları gezerkene sana ve sesine katlanamiyorum anla beni heh bir de babamın tüm bunlar yetmezmis gibi senin taklidini yapmasına.


edit: ooo erkan tan vakti izleyicisinden eksi ooo.
devamını gör...
herkes hakkında olumsuz konusunca herhalde....bi sevimli geldi...gözlerimi ve kulaklarimi kapatirsam öyle de sayilabilir zaten...
devamını gör...
karşısında bulunan konuğa inceden saydırıp saydırıp diyooorlarrr ayağına yatmasıyla meşhurdur.
devamını gör...
şu an servis radyosunda maruz kaldığım kişi..abicim şaka mısın sen..
devamını gör...
sabah ajansı adıyla bir show programı sunan kimse.

sabah sabah aşırı bronz teni, absürt şekilde yerleştirilmiş acayip yaka mendili ile haberler ve bir takım şeylerden bahsederken, aniden, haydi biz de slogan atalım yahu, haydi şeklinde gaza gelmiş, sabahın saat 6:55 inde üç kere ve yüksek sesle -ya Allah bismillah Allahuekber- nidaları ile ortalığı inletmiştir. aşk ile bir daha... adamın canı sabahın köründe slogan çekti.

işi sulandırmak tanımını bir daha yapalım ve sulandırıcıların kimlerin yanında durduklarına bir bakalım.
devamını gör...
ağa bu nedir ya? niye insanların zekasıyla alay ediyorsunuz siz?

devamını gör...
çok aşırı heyecanlı ve sempatik spiker abimiz.
devamını gör...
dinlemeye tahammül edemediğim bizim cenahtan ikinci insan.

1.'si tabiki rasim ozan kütahyalı.
devamını gör...
iktidarı ile muhalefeti ile uyuz olma konusunda birlik ve beraberlik içerisinde olduğumuz şahıs.
devamını gör...
a haber isimli (sözde) tv kanalında, sürekli ''ver mehteri'' demek suretiyle adeta bir mehter fetişizmine dönüştürdüğü haber programında, sürü psikolojisine sahip güruhtan aldığı kuvvetle beraber, haber programında -burası önemli- haçlıları hezimete uğratmak gayretiyle yanıp tutuşan bir...
devamını gör...
gereksiz ve cahil bir adam. aynı lafları sürekli tekrar ediyor olması da bunun bir göstergesi. ayrıca ak partililere de aktroll denilmesinin sebeplerindendir. göz önüne azıcık kafası çalışan, doktrinlere dayalı konuşabilen efendi insanlar koyun be kardeşim.
(bkz: turgay güler)
devamını gör...
şu üstteki birkaç tanımı görünce gözlerime inanamadım!

beğenmeyenlerin kendisinden daha iyi olmadığı kesin de
neden beğenmediklerini ben çözemedim tabi!

günümüzde insan kalitesi siyasi görüşle mi ölçülüyormuş?
devamını gör...
şu anda babam yüzünden fazlasıyla maruz kaldığım spiker kişisi. ne yapıyor lan, bu adama ne olmuş böyle? bayağıdır izlemezdim, görmüyordum acayip gaza getirmişler bu adamı. 10 kelimesinden 6'sı ver mehteri olmuş. hayır cidden, önceden böyle değildi bu adam.
devamını gör...
omurgasızlık nedir? sorusunun net cevabı. hiçbir değeri olmayan, insani erdemlerden asla nasip almamış bir yaygaracı. tarih çizgisinden silinse ver mehteri diyen sesiyle birlikte. bak ölse değil, hiç var olmamış olsa. beyin hücresi katili.
devamını gör...
uzun zamandır izlemiyorum kendisi. acaba hala mehter veriyor mu yoksa o mehterdeki davulun tokmağını bi taraflarından çıkarmak için mi uğraşıyor merak ediyorum.
devamını gör...
ilk defa bu sabah maruz kaldım kendisine. sabahın şu saatinde nasıl bu kadar hareketli ve canlı bu adam diye düşünürken arkadan birden mehter sesi yükselmeye başladı. bu ne şimdi, sabah haberinden sonra viyana kapısına mı dayanacağız?
devamını gör...
yalaya yalaya bir haller oldu adama. bir de habire bağırıp çağırıyor. sanırım bastırmak istediği , gizlemek istediği bir şeyler var.
aşağıdaki videoda fethullah'ı yalarken görülüyor. eski fethullah gülen sempatizanı. o zaman fethullah güçlüydü onu yalıyordu, şimdi de iktidardakileri yalıyor. adamın ne olduğu belli olduğu halde bunu adam diye konuşturuyorlar. işte adamlıkları bundan ibaret.
bu kadar ikiyüzlü bir insan olabilir mi?

devamını gör...
gezicilerin başları kesilmelidir demiş.

bu abartılı desteğin arkasında bir şeyleri örtmek amaçlanıyor olabilir mi. çünkü bu adamın yaptıkları normal bir aklın veya fanatiğin yapabileceği şeyler değil. dili aşındı artık ama her gün çıtayı yükseltiyor.

bir de bu adamın ismini duyuncu neden jöleli de aklıma geliyor benim.

devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar