erkan tan

yıllar yılı cenk eren ile nükhet duru arasındaki kankalık gibi emektar sunucu kankası mehpare çelik ile trt'de sabah programı sunmuşŸ, yolu trt'den ayrıldıktan sonra tv8 transfer olup aynı istikrarı bu kanalda da yakalamışŸ halkın arasına karışŸmayı, halktan biri olmayı çok seven güleryüzlü sunucu.
devamını gör...
tbmm deki Madde bağımlılığı ile mücadele edenlere katkısı bulunanlar için verilen ödül töreninde "Bu ülkede ilericiliği ve çağdaşlığı resmi veya özel davetlerde alkollü içki içip içmemeye indirgeyen sapık bir zumre var bunlarla nasıl mücadele edeceksiniz bilmiyorum" diyerek chp li bazı vekillerden tepki alan * konuşma sonrası yanına yaklaşan bir chp li vekil tarafından "sapık diyemezsiniz" denilen karşılında chp li vekile "Siz de mi onlar gibi düşünüyorsunuz sayın vekilim" diyerek ayarın kralını veren tv 8 haber ankara proğram müdürü. görüşlerinden dolayı kendisini kutluyorum ayrıca.
devamını gör...
iğrenç bir sunucu, iğrenç. beyaz tv'de ramazan programı sunuyor, hem de bizim parktan. bu kadar maneviyatsız, birikimsiz, hödük birine neden program yaptırırlar anlamıyorum. adam kıtlığı mı vardı acaba! hasan tahsin usta' ya kentsel dönüşüm projesiyle ilgili şikayetimin ardından bir de bu adamı şikayet eden notu yazacağım bu gidişle!
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar