erkeği evde tutma taktikleri

annemle her ramazan üzerine yenilerini eklediğimiz taktiklerdir. şimdi malum, türkiye’de nasıl oluyor neden bilmiyorum erkeklerin akşamları bir evden kaçayım havası oluyor, bizim baba için ise ramazan’da sahur vaktine kadar pek çok mekanın açık olmasıyla bu durum daha sık tekerrür ediyor. biz de aa baba şimdi çayı demlemiştim’lerle, babacım tatlı koymuştum ama şimdilerle 1-2 saat evde tutup sonra da papatya çayını dayayıp adamı uyutuyoruz mecbur.
devamını gör...
kişiye göre değişiklik gösterir. kimine bir meyve tabağı bir kumanda yeterliyken kimi de... ohooo... fakat kadın isterse her şekilde evde tutar çok şeyapmayın sayın erkekler, arkanıza yaslanın yeterli.
devamını gör...
erkek niye evde tutuluyor 7/24 çekilmez dipdibe. herkesin birey olarak kendi başına ya da arkadaşları ile eğleneceği bir zaman dilimi olmalı. sapıtmamak kaydıyla.
devamını gör...
kadınların yalnızlıktan çoooook sıkıldığını gösterir. bu olaylara evde çok şahit olmuştum. annem babamın akşamları ne bileyim kahveye filan gitmemesi için bir çok taktik geliştirildi. neyse babam gitmezdi. sonra annemi komşusu arardı çay içmeye sonra o giderdi. o zamanlar anlamıştım. kadınlar için konuşacak birileri olsun da neyden olursa olsun.

mesela bu bir adaya tek başına düşen kadın hikayesi hiç yoktur hep ya erkektir ya da grup halinde düşülür. çünkü kadının tek başına kalması gibi bir durum düşünülemez.
devamını gör...
hayatım hatırlarsın sana anlatmıştım uni'de peşimde 4 sene koşan mert diye bir çocuk vardı. eşiyle bize geleceklermiş, sen istersen halı saha maçına git sorun değil..

+ ya yok ayağım zaten ağrıyordu bende öyle otururum ..
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar