erkeğin ayağını yıkayan harika eş

bunlar bir takım göz yamultmasıdır.
manyak mısınız canlarım? ne harikası?
erkek senin ayağını yıkıyor mu?
zibilyon yıl önce kaldı o ya. gitsin banyoda yıkasın ayağını işte.
devamını gör...
ayağını yıkamaktan aciz olup erkeğim diye gezen biri ile evlidir. donunu da yıkamasan kokar o adam. çürür. sonra belediye ekipleri gelir eve.
devamını gör...
hayatıma girecek kadına ayağımı yıkatmayacağım, benim, hayatımı paylaşacağım kadar değerli biriyse ben onun ayağını yıkayacağım, sonra kurulayıp ojesini süreceğim, sonra da ..hayır fetişist değilim.
devamını gör...
bir hadiste karısının ayağını yıkayan erkekten bahseder.
aralarındaki etkileşime karışmayın kardeşim.
t: harkülade eştir.
devamını gör...
mesele muhabbet meseledir. rezillik olarak görenler evlenince veya evliyken daha itici seyler görecek buna da " birbirimizi seviyoruz ne var bunda" diyeceklerdir. umarim bu basliği hatirlarlar. kocasini razi etmeyen kadin için cok ciddi sözleri var efendimizin.. koca istiyorsa bi zahmet su getirmeli.. bana garip gelmiyor.
devamını gör...
şu sıralar ne oldu kadınlarımıza..?? yarı çıplak sokakta gezerken kadınlık onurları akıllarına gelmiyorda, hayat yoldaşının ayağını yıkayınca mı zorlarına gidiyor..??

nedir ya ayak yıkamak..?? ben hanımımın ayağınıda yıkarım, başınıda yıkarım.. ne var bunda..?? vallahi de billahi de yıkarım.. gocuncak bir şey mi ayak yıkamak..?? hanımımın ayağından mı tiksinicem..?? eğer öyleyse yazık bana..

peki siz..?? ya insan kocasının ayağından tiksinir mi..?? bunu bir onur gurur meselesi haline nasıl getirdiniz..?? farzedelim kocanız yorgun argın eve geldi.. olur ya.. oturdu koltuğa kalkamadı.. yorulmuş adam ittt gibi çalışmış.. terlemiş ayağı kokmuş.. ne olmuş yani bir leğende soğuk tuzlu suyla azcık ovsan..?? ne kaybedersin lan ne olur onu bir de hele..??

babamın ayağı mantar oldu bir ay olmadı daha.. doktor tendirdiyot verdi krem verdi sirkeyle temizle dedi gönderdi.. anam iki hafta her akşam oturup babamın ayağını yıkadı, sildi, pakladı.. ne oldu peki ona..?? 27 yıllık kocasına hizmet ettide onuru mu kırıldı..?? mesele ney mesele..??

he dersiniz ki hasta olsa bende yaparım.. meselede bu.. illa adamın dara mı düşmesi lazım..?? gün geldi rica etti neden zoruna gidiyor yahu..??

garipleştiniz.. algınızla oynanmasına izin verdiniz.. neleri dert ediyorsunuz.. yazık size..

devamını gör...
(bkz: neymiş be)

valla evlenince karım gelse bana dese ki; "gel senin ayağını yıkıycam" bi git lan manyak mısın derim. gözümde canlandırmaya
çalışıyorum bana çok komik geliyor benim ayağımı başkasının yıkaması. yıkayana yıkatana bir lafım yok tabii. bunu yapan
kadın da kocasına itaati sebebiyle saygıyı sonuna kadar hak eder. fakat benim itaat anlayışım bu tarzda bişe değil...
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar