erkeğin çocuk bakması

babaların çocuklarıyla ilgilenmesidir.
buna özenen bir erkek arkadaşım sanal bebek alıp geceleri ölmesin diye kalkıp yemek yediriyordu bunu duyunca hayattan soğudum.adam işsiz cidden işsiz.
devamını gör...
sanılanın aksine o kadar kötü değildir. inanılmaz bir şekilde erkekler yeri geldiğinde kadınların daha iyi çocuk bakabilmektedir. he biz kadınlar onları hımbıllaştırıyoruz o ayrı, ama bence çok iyi yapabiliyorlar. sadece bazen uğraşmak istemiyorlar.
devamını gör...
8 yaşına gelen oğlumu 4 yaşına kadar yani kreşe başlamasına kadar ben baktım işe gitmedim mi gittim tabii ama benim yanımdaydı. iş kendi işim.
devamını gör...
erkeğin olaya bakış açısına göre eğlenceli veya trajik olacak durum.
mesela babam gibi bir adamın çocuğuna bakması halinde, küçük kleopatra’nın saçlarını berber hüseyin tıraş ed.. pardon keser. bunlar bir kız çocuğu için çok sevimli karşılanmaz.
yine de babanın kolunu yastık, ayaklarını da kalorifer peteği olarak kullanmanın hazzı bambaşkadır.
devamını gör...
çocuğun güvenlik önlemleri bir anne kadar sıkı olamaz. yine de babanın kendine has daha az sıkı önlemleri vardır. eğlence olarak düşünürsek, kesinlikle çok daha eğlenceli olacaktır. (tabii baba bensem.)
devamını gör...
ben erkekler ile kadınların yaratılış olarak farklı olduğunu düşünüyorum. bu nedenle kafaları farklı çalışıyor. bir anne de baba da bebeğin altını değiştirebilir ama bir baba pişik mi oldu demeyebilir. babalar yemek yediyse tamam ne yediği önemli değil derken anne ne yedi ne kadar yedi diye üstüne düşebilir.

kadınlar süreç erkekler sonuç odaklı. kaplan erkeğe saldırır erkek onu öldürür ama kadın bunun benekleri kaplan mı çita mı bu derse kaplan kadını yer.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar