mallar miting yapsa önde bayrak sallayanı olur. hatta görünüm itibariyle maloştur.
42 adet ameliyat olmuş. yine olacağım diyor. ve bu ameliyatların bazıları kötü geçmiş. hatta burnunun çürüdüğü iddiası falan da var. aha hali de bu :Allah akıl fikir mantık izan hidayet versin. feraset de versin. onu unuttum.
devamını gör...
hayatımda gördüğüm en itici tip güzelleşmek adına milyarlar harcayıp bir halta benzemeyen insanlardır. yemin ediyorum dedem daha yakışıklı. keşke dış görünüşüyle dikkat çekmeye çalışacağına zekasıyla ön planda olsaymış.
devamını gör...
ibretlik. memnun olmak, kendini olduğun gibi sevmek ne kadar ucuz..
kırkiki kez ameliyat olmak ne demek ya.. takıntı insanı içten içe çürütüp kendini bitirtebiliyor..
devamını gör...


--- alıntı ---

'yanlış bedende doğmuşum. ruhum, görüntümle asla uyuşmuyordu. şimdi ise olduğum halimden çok memnunum. aslında ken'e benzemek için özel bir isteğim yoktu. ancak ameliyatlardan sonra herkes ikimizin ne kadar benzediğine dair yorumlarda bulundu. şimdi görüntümden çok mutluyum ve ameliyatlara devam edeceğim. insanlar benim bir ucubeye benzediğimi düşünebilir ama bu beni incitmiyor. bazıları da gerçek olmadığımı, çizilmiş gibi yapay durduğumu söylüyorlar. ama ben mutluyum. popülerim, kendime güvenim var. insanlar sürekli bana dokunmak istiyor ve benle selfie çektiriyorlar. ilgi odağı olmayı seviyorum.'
--- alıntı ---

en azından insanların onu nasıl gördüğünün farkında. değişik kafalar bunlar tabii.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar